Apie

SUSIPAŽINKITE – Laimiukas! Kas jis? Kaip jis atsiranda ir ką veikia? Atsakyti nesudėtinga.

Sakoma, kai žemėje gimęs mažas žmogutis pirmą kartą nusičiaudo (A-A-pči!!!), Laimės karalystėje gimsta laimiukas, kad rūpintųsi to žmogaus laime. Tai maži, švelnūs padarėliai, bet linksmumo ir išradingumo jiems tikrai netrūksta. Taigi, norite tikėkite, norite – netikėkite, bet kiekvienas iš mūsų turime savo laimiuką. Vienas iš jų sutiko, kad dailininkė Lina jį nupieštų (tiesą pasakius, jis padėjo jai išauginti svajonę apie laimiukų atsiradimą:). Tuomet Lina ir jos laimiukas sumanė pasikviest būrį nerimtai rimtų suaugusiųjų, kad drauge kurtų vaikams žurnalą. Visi šie žmonės - diiiideli vaikiškų knygų mylėtojai. O ar galima mylėti knygas ir nemylėti vaikų, neprisiminti, ką pats jautei, būdamas vaikas?

Taip atsirado „Laimiukas“ – literatūrinis žurnalas 7 - 12 m. vaikams, ir visiems, kuriuos džiugina vaikų literatūra. Spalvinguose žurnalo puslapiuose skaitytojų laukia pasakos, istorijos, pažintys su lietuvių ir užsienio autoriais, kuriančiais vaikams, knygų pristatymai, literatūriniai kryžiažodžiai, skyreliai teatrui, muzikai, tautosakai, anekdotai apie knygų herojus, puslapiai su spalvinimo ir karpymo užduotėlėmis ant specialaus neblizgaus popieriaus, konkursai, prizai ir vaikų kūrinėliai

Nuo 2006 m. „Laimiukas“ jaukiai apsigyveno sparnuotosios karvytės pievose leidykloje „Nieko rimto“.

Žurnalo leidybai eilę metų paramą skyrė Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas, Lietuvos kultūros rėmimo fondas. Nuo 2008 m. žurnalą skaityti rekomenduoja Skaitymo metų darbo grupė.
Per metus „Laimiukassusitinka su skaitytojais 6 kartus. Vartydami spalvingą ir puikiai atspausdintą žurnalą surasite net 44 puslapius.

Vieno žurnalo nr. kaina 6,50 Lt.

Susitikimų su skaitytojais metu „Laimiuką“ galima įsigyti už specialią kainą – 6 Lt. „Laimiukas“ gali pasiekti kiekvieno iš jūsų namus, jei jį prenumeruosite Lietuvos pašto skyriuose ar elektroniniu būdu (spausti čia...). O patys įsigytiLaimiuką" galite „Nieko rimto" elektroniniame knygynėlyje arba leidykloje „Nieko rimto“ (Dūmų g. 3A, 11119 Vilnius)!

Mums labai svarbi jūsų nuomonė. Pasidalinkite apie „Laimiuką“ mintimis, pasiūlymais, pageidavimais!

Rašykite arba skambinkite:

Lina Valužienė
Žurnalo „Laimiukas“ vyr. redaktorė ir dailininkė
Tel. +370 674 01 389, 277 23 62
laimiukas@niekorimto.lt 

 
Saulius Valužis
Žurnalo „Laimiukas“ pristatymo renginių organizatorius
Tel. +370 614 85 184
saulius@niekorimto.lt