Gamtos metų ratas

Autorius: Selemonas Paltanavičius

Iliustravo: Lina Eitmantytė-Valužienė

Gamtos metų ratas
  • Pasaulio gyvūnų atlasas vaikams
  • Gamtos metų ratas

Formatas: 24,6 x 27,6 cm
Puslapių skaičius: 184
Viršelis: kietas
ISBN: 978-609-441-415-2
Išleidimo metai: 2017
Skirta: 7 - 10 m.

Visi metų mėnesiai turi staigmenų. SAUSĮ panirsi į pusnį su baikščiomis stirnomis. BIRŽELĮ įrengsi namus rupūžei. LAPKRITĮ sutiksi žievę kramsnojantį briedį.

Pasuk GAMTOS METŲ RATĄ – tavęs laukia neįtikėtina kelionė.

Gamtininkas ir rašytojas Selemonas Paltanavičius kviečia atskleisti Lietuvos gamtos paslaptis, keliaujant metų laikų ratu. Šiame gausiai iliustruotame gamtos pažinimo vadove autorius pasakoja apie kiekvieno mėnesio ypatumus, dalinasi netikėtais atradimais. Jis siunčia trumpas žinutes, užduoda klausimus ir į juos atsako, kviečia atlikti nuotaikingus metų laikų darbelius ir... užrašo pokalbius su gamtoje sutiktais gyvūnais! Mažieji klausytojai, skaitantys vaikai, suaugusieji – kiekvienas šioje knygoje atras savo mėgstamiausią pasakojimą, žinutę, nuotrauką ar iliustraciją. 

Kaip knygoje atgyja vaizdai, žiūrėkite čia

NAUJIENA! Skenuokite QR kodą arba spauskite čia, nemokamai parsisiųskite programėlę ir 12 knygos nuotraukų atgis jūsų išmaniuosiuose įrenginiuose! Dėmesio! Programėlė prieinama tik Android naudotojams.


 

 

 

 

 

 

Kaina: € 719

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 2 taškų.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Renata B
2017-03-06
Kokia nuostabi knyga. Turininga. O jau kaip patiko vaikams nuotraukos, kurios atgyja... Tikrai rekomenduoju, bus įdomu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Palikti atsiliepimą

Giminingos sielos