Mažoji siuvėja - Leidykla - Nieko rimto

Mažoji siuvėja

Autorius: Eleanor Farjeon

Iliustravo: Sigutė Ach

Formatas: 13.4 x 19.7 cm
Puslapių skaičius: 228
Viršelis: kietas
Iš anglų k. vertė Viltaras Alksnėnas
ISBN: 978-9955-683-65-0
Išleidimo metai: 2008
Skirta: 7–10 m.

Kokia laimė vis atrasti ir atrasti nuostabių literatūros kūrinių, talentingų autorių! Nesvarbu, kad dalis pasaulio tai atradusi jau prieš pusšimtį metų.
Anglų rašytojos Eleanoros Fardžen (1881-1965) talentas pasaulyje pripažintas 1956 metais, tada ji gavo tarptautinį apdovanojimą už kūrybą vaikams ir jaunimui – Hanso Christiano Anderseno medalį.

Eleanoros Fardžen kūryboje nėra nė kruopelės specialaus vaikiškumo, toji kūryba – poetiška, mįslinga, kartais pašaipi – bus įdomi, suvokiama ir artima bet kokio amžiaus skaitytojui, turinčiam... paprastutį gebėjimą: pajusti, atpažinti gerą literatūrą.

Gausiai šiuomet vaikams bei paaugliams leidžiamos padarytos, sugalvotos literatūros fone Eleanoros Fardžen pasakos ir apsakymai pasirodys kaip išauginti ar patys savaime atsiradę, natūraliai iš sielos gelmių išaugę kūriniai.
Kęstutis Urba

Apdovanojimai:

2009 metų balandžio 2 dieną Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus inicijuota komisija pripažino „Mažąją siuvėją“ Reikšmingiausiu ir meniškiausiu 2008 metų vertimu paaugliams.
Kita Eleanoros Fardžen knyga lietuviškai – „Septintoji princesė“

Knygos ištraukos „Vakaro pasakoje“:
1 dalis
2 dalis

Kaina: € 752

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 2 taškų.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Palikti atsiliepimą

Giminingos sielos