Sodininkas Florencijus - Leidykla - Nieko rimto

Sodininkas Florencijus

Autorius: Kęstutis Kasparavičius

Sodininkas Florencijus
Formatas: 22 x 24.6 cm
Puslapių skaičius: 64
Viršelis: kietas
ISBN: 978-995-568-333-9
Išleidimo metai: 2018
Skirta: 3–6 m.

 „Sodininkas Florencijus“ – labai stilingas ir originalus kūrinys vaikams apie mažo meškinų miestelio gyvenimą. Nuostabių rožių augintojas meškinas Florencijus sukuria juodąją rožę, kuri atneša į miestelį vien tik juodas mintis ir liūdesį. Todėl sodininkas, nepaisydamas to, kad rožės užsigeidė pati Meška Karalienė, užkasa savo kūrinį giliai po žeme ir taip sugrąžina miesteliui prarastą ramybę ir džiaugsmą. 

Čia sutiksite daugiau įdomių ir spalvingų Meškamiesčio gyventojų: meškinus Kepėją, Bitininką su tūkstančiu trim šimtais aštuoniasdešimt septyniomis bitėmis, puošeivą meškutę Dainininkę ir mėlynių mėgėją meškutę Uogautoją.
Kaip ir kitos K.Kasparavičiaus knygos vaikams, „Sodininkas Florencijus“ yra paslaptingos nuotaikos, pasižymi painiu siužetu, iki pat atomazgos išlaiko skaitytojo dėmesį.
Knygos teksto poveikį dar labiau sustiprina iliustracijos, išsiskiriančios realistiniais piešiniais ir siurrealistiniais elementais, sužmoginamais daiktais ir gyvūnais. Iliustracijos savo vizualia įtaiga skatina skaitytoją fantazuoti ir nepaprastai harmoningai dera su tekstais.

Kęstutis Urba


Apdovanojimai:
„Sodininkas Florencijus“ paskelbta Metų knyga vaikams 2008, apdovanojimą skyrė skaitytojai. Konkursą organizavo Lietuvos radijas ir televizija, Kultūros ministerija, Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka.


Kaina: € 583

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 1 taško.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Palikti atsiliepimą

Giminingos sielos