Žurnalas „Laimiukas“ 17/1 (69) (sausis–vasaris)

Žurnalas „Laimiukas“ 17/1 (69) (sausis–vasaris)
Formatas: 20.5 x 28.7 cm
Puslapių skaičius: 44
Viršelis: minkštas
Išleidimo metai: 2017
Žanras: Literatūrinis žurnalas
Skirta: 7 - 10 m.

Naujuosius 2017 metus „Laimiukas“ kviečia pradėti ugningai, spalvingai ir nuotaikingai!
Ta proga Laimiukeliauninkas siunčia linkėjimų iš didžiausio veikiančio Europos ugnikalnio Etnos ir pasakoja, kuo ugnikalniai skiriasi nuo kalnų.

Naujieji metai prasideda su įžymiomis datomis. Sausio 14 d. su gimtadieniu sveikinkime mūsų mylimą rašytoją ir gamtininką Selemoną Paltanavičių. Žurnale jis dalinasi įspūdžiais apie sapnus ir pasakoja, kaip parašė knygą „Maži ežiuko sapnai“, kuri dalyvauja Metų knygos vaikams rinkimuose.

Sausio 27 d. paminėkime pasaulio skaitytojų pamėgtų knygų apie Alisą Stebuklų šalyje ir Veidrodžio karalystėje autorių Luisą Kerolį.

2017 metai Lietuvoje paskelbti Reformacijos metais. Todėl smalsieji detektyvai šunys Litas ir Centas imasi tyrimo apie įžymųjį reformacijos laikų poetą ir pastorių Kristijoną Donelaitį.

Šio „Laimiuko“ svečias į puslapius ne šiaip užėjo, bet atjojo ant žirgo. Tai – raitosios policijos komisarė inspektorė Alina Michnevič. Gal interviu su Alina, iliustruotas įspūdingomis nuotraukomis, kai ką sudomins šia profesija?

Užduotėlių puslapiuose ne tik kryžiažodžiai, bet ir originalaus popierinio lėktuvėlio – rotokopterio – išklotinė, nuspalvinta Lietuvos vėliavos spalvomis. Kirpkite ir skraidinkite, švęsdami vasario 16-ąją.

Ketinantiems paminėti šv. Valentino dieną siūlome pasveikinti vieni kitus anglų kalba.

Mėgstantiems trumpas istorijas daug įdomių pasakojimų – apie ypatingus miestus, keistus žvėris, paslaptingą kaimyną, dovaną iš širdies, nuotykį Nuotykių kaimo bibliotekoje ir ugnikalnio deivę Pelę (kirčiuokite kaip Nelę).

Gero skaitymo!

Viršelyje panaudota iliustracija iš knygos „Ugnikalnio deivė ir Džonas iš Havajų“.

Kaina: € 188

Loyalty program Nėra lojalumo taškų už šį produktą.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Palikti atsiliepimą