Žurnalas „Laimiukas“ 17/2 (70) (kovas-balandis)

Žurnalas „Laimiukas“ 17/2 (70) (kovas-balandis)
Formatas: 20.5 x 28.7 cm
Puslapių skaičius: 44
Viršelis: minkštas
Išleidimo metai: 2017
Žanras: Literatūrinis žurnalas
Skirta: 7 - 10 m.

Jau pavasaris! Balandžio 2-ąją minėsime Tarptautinę vaikų knygos dieną. Ta proga Mamulė Mū apsilankė bibliotekoje. O „Laimiuko“ žurnale apie žavingąją karvutę ir jos kaprizingąją draugę Varną pasakoja knygų apie Mamulę Mū rašytoja Juja Vislander.

Gamtos metų ratas sukasi, dienos ilgėja, tad Selemonas Paltanavičius kviečia ieškoti pavasario ženklų gamtoje.

Balandžio mėnesį laukia dar viena smagi šventė. Tai – Juokų ir pokštų diena. Todėl ir Laimiukas skaitytojus linksmina žinutėmis apie keisčiausias profesijas (pvz., NASA uoslys arba pingvinų apvertėjas) ir tinginių išradimais (pvz., išmanusis krepšinio kamuolys).

Neįmanoma be šypsenų perskaityti ir 22 pateisinamas priežastis, dėl kurių laiku nepasirodoma prie stalo, kai kviečiama valgyti. Visą linksmąją studiją apie valgymo įpročius, pavojus ir naujoves galima rasti suomių autorių Aino Havukainen ir Sami Toivonen knygoje „Tatai ir Patai, prie stalo!“.

Laimiukeliauninkas šįkart dalijasi gausiais įspūdžiais iš kelionės po Izraelį. Po šios kelionės jis dar spėjo užkopti į Salduvės piliakalnį su šauniais ketvirtokais iš Šiaulių Gegužių pradinės mokyklos. Jie ne tik fotografavosi drauge, bet ir atsiuntė pluoštą savo sukurtų padavimų apie Šiaulių krašto piliakalnius!

Minėdami Piliakalnių metus, „Laimiuke“ spausdinsime ir daugiau padavimų apie piliakalnius bei naujus komiksus piliakalnių tema. Pirmąjame sužinokite apie paslaptingus žmones su juodomis ausimis iš Juodausių kalno gilumos.

Dar sužinokite šaukštų ir šakučių kilmės istoriją ir susipažinkite su keturiolikmečiu Kvinu, kuris turi neįprastą dovaną – tiksliai įsimena viską, ką bent kartą išgirdo ar pamatė. Apie tai skaitykite ištraukoje iš A. L. Tait knygos „Kartografo kronikos. Lenktynės iki pasaulio krašto“.

O Laimiuko užduotėlėse ne tik kryžiažodis, bet ir galvosūkiai, knygelės gaminimo instrukcija, gardaus kokteilio receptas. Skanaus!  

„Laimiuko“ nr. 2 (70) viršelyje – Sven Nordqvist iliustracijas iš knygos „Mamulė Mū ir Varna“.

Kaina: € 188

Loyalty program Nėra lojalumo taškų už šį produktą.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Palikti atsiliepimą