Žurnalo „Laimiukas“ prenumerata 2018 metams

Žurnalo „Laimiukas“ prenumerata 2018 metams
Formatas: 20.5 x 28.7 cm
Puslapių skaičius: 44
Viršelis: minkštas
Išleidimo metai: 2017
Skirta: 7–10 m.

Laimiukas“ – literatūrinis žurnalas 7 - 12 m. vaikams, ir visiems, kuriuos džiugina vaikų literatūra. Spalvinguose žurnalo puslapiuose skaitytojų laukia pasakos, istorijos, pažintys su lietuvių ir užsienio autoriais, kuriančiais vaikams, knygų pristatymai, literatūriniai kryžiažodžiai, pasaulio pažinimo temos, interviu su įvairių profesijų atstovais, anekdotai apie knygų herojus, puslapiai su užduotėlėmis ir kryžiažodžiais ant specialaus neblizgaus popieriaus, konkursai, prizai ir vaikų kūrinėliai.

Jis pritaikomas kaip papildoma ugdymo priemonė pradinėse klasėse. 

Per metus „Laimiukas“ susitinka su skaitytojais 6 kartus. Vartydami spalvingą ir kokybiškai atspausdintą žurnalą surasite net 44 puslapius.

Žurnalas „Laimiukas“ yra, papildytas programėle „Laimiukas“, kurią galite nemokamai atsisiųsti iš „Google play“ arba „App store“ internetinių parduotuvių! Nuo šiol „Laimiuką“ ne tik skaitysite, bet ir klausysite bei žiūrėsite per savo išmaniuosius įrenginius!

Tvirtinant užsakymą komentare nurodykite, kokiu adresu žurnalas „Laimiukas“ turėtų būti pristatomas. 

Jeigu užsakyme yra tik žurnalo prenumerata, tuomet rinkitės mokėjimo būdą Atsiimsiu leidykloje. Žurnalas jums bus pristatomas į pašto dėžutę.

VšĮ „Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas“ projekto „Skaitau, nes noriu pažinti pasaulį“ temoms žurnalo „Laimiukas“ puslapiuose 2017 m. skyrė 7 000 Eur paramą.

Kaina: € 950

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 3 taškų.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Palikti atsiliepimą