Leidykla

2001 m. Vilniuje gimusi išskirtinė leidykla „Nieko Rimto” jau pačiu savo pavadinimu kviečia jus šiltai nusišypsoti. Linksma sparnuota karvutė – neatsitiktinis leidyklos simbolis. Mūsų, „Nieko Rimto”, – svajonė – sukurti pasaulį, kuriame gyventų širdis šildanti šiluma ir sparnai, kurie, tikime, tinka kiekvienam, ir netgi kiekvienam yra būtinai reikalingi. Todėl ir mūsų simbolis– su sparnais, kaip daugelis „sparnuotosios” Sigutės Ach herojų.

Leidykla „Nieko Rimto“ per daugiau nei dešimtmetį užsiaugino savo skaitytojų ir gerbėjų būrį. „Nieko Rimto” dailininkai ir rašytojai – Sigutė Ach, Kęstutis Kasparavičius ir kiti – tapo vaikų bičiuliais, o su jų knygelių personažais susidraugauti panoro ne tik mažieji, bet ir tėveliai. Leidyklos knygas dabar galima ne tik skaityti, bet ir išgirsti.

Pirmoji leidyklos knygelė „Šuo Ambrozijus, katinėlis Purkius ir Angelo kelionė namo“ Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) buvo pripažinta gražiausia 2002 metų knyga vaikams. Sėkmė lydėjo ir kitus po „Nieko Rimto” sparnais gimusius kūrinėlius. Visos apdovanotos knygos yra štai čia.

Šiandien „Nieko Rimto“ simbolį rasite ne tik ant knygelių, besišypsanti karvutė taip pat skraido ant kompaktinių diskų, atvirukų, reprodukcijų, ženkliukų, bloknotų, puodelių... Mūsų leidykla ne tik kuria, ji taip pat kviečia kurti: Sigutės Ach piešimo pamokėlės – seminarėliai, organizuojami „Menų valčių“, kviečia Jus kartu su menininke leistis į kūrybines keliones po meno ir fantazijos šalį.

Kartu su literatūriniu žurnalu vaikams „Laimiukas“ ir jį pristatančiais šauniaisiais vadybininkais mes padedame vaikams atrasti knygas ir jas pamilti. Viską darome tam, kad skristi būtų lengviau!...Čia mūsų namai