Naujienos

Šis „Laimiuko“ numeris – pirmasis, papildytas programėle „Laimiukas“, kurią galite nemokamai atsisiųsti iš „Google play“ arba „App store“ internetinių parduotuvių! Nuo šiol „Laimiuką“ ne tik skaitysite, bet ir klausysite bei žiūrėsite per savo išmaniuosius įrenginius! O programėlę išmėginę, nepatingėkite ją įvertinti:) 

Pradedamas naujas žaidimas–konkursas „Apie knygą kitaip!“ Žaidimui pasirinktos knygos, skirtos įvairaus amžiaus skaitytojams:
Pabaisų akademija
Mumija Dumis ir aukso skarabėjas
Siaubų autobusas 1
Tamsa, kuri prabudo
Pasirinktą knygą reikia perskaityti ir atlikti keletą užduočių. Už kiekvieną kūrybiškai atliktą darbą skiriami prizai. Žaidimas bus tęsiamas kituose numeriuose, tad kuo anksčiau pradėsite, tuo daugiau prizų laimėsite!

Piliakalnių ir tautinio kostiumo metai jau greit baigsis, tačiau pasidomėti senovinių lietuviškų raštų paslaptimis vytinėse juostose ir archeologų atradimais piliakalniuose dar pats laikas.
Norite tapti „Laimiuko“ bendraautoriais
? Siųskite savo trumpus kūrinėlius, literatūrinius anekdotus, kūrybines užduotis. Laimiukas laukia!


Sveikiname:

Loterijos būdu išrinkti teisingi užduočių atsakymai iš „Laimiuko“ nr. 4 (72), kuriuos atsiuntė Rapolas Tidikis (Panevėžys) ir Eimantas Petravičius (Vilnius). Jiems leidykla „Nieko rimto“ dovanoja knygą „Surask Joną. Užduotys jūroje“. Teisingi atsakymai yra tokie: Nr. 1 KNYGA, Nr. 2 KELIONĖS, Nr. 3 VILNIUJE, Nr. 4 KALENDORIUS, Nr. 5 – 7.

 

Prenumeruokite paskutinį šių metų „Laimiuko“ numerį Lietuvos pašto skyriuose arba internetu iki spalio 22 d.
Likusio numerio prenumeratos kaina 1,52 Eur.

Žurnalą „Laimiukas“ galite įsigyti tik prenumeruodami pašte, renginių mokyklose metu, leidykloje „Nieko rimto“ ir leidyklos el. knygynėlyje.

 


VšĮ „Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas” projekto „Skaitau, nes noriu pažinti pasaulį“ žurnalo „Laimiukas“ puslapiuose 2017 metais skyrė 7 000 Eur paramą.