Naujienos - Leidykla - Nieko rimto

Naujienos

„Laimiuko“ nr. 3 (gegužė–birželis):

Skelbiame žaidimo „Apie knygą kitaip“ aktyviausius dalyvius. Tai – Eimantas Petravičius iš Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijos ir Ieva Našlėnaitė iš Maišiagalos LDK Algirdo gimnazijos. Jų ir kitų dalyvių rašinėlius apie tai, kas nutiktų, jei sutiktum perskaitytų knygų herojus, rasite tinklaraštyje „Apie knygą kitaip“. Dalinkitės šia žinute ir dalyvaukite naujuose kūrybiniuose „Laimiuko“ konkursuose.

Konkurso „Nupiešk kengūrpotamčiasnapį“ prizininkai Vaiva Petrauskaitė iš Kauno, Paulius Jukna iš Panevėžio „Vilties“ progimnazijos ir Laurynas Brazauskas iš Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos. Jiems skiriamas leidyklos „Nieko rimto“ puodelis su dailininkės Sigutės Ach piešiniu.

Rašinių konkurso „Detektyvinė istorija“ prizininkai Dyvaitis Pelakauskas iš Kauno, Ieva Našlėnaitė iš Maišiagalos ir Eglė Jankauskaitė iš Vilniaus humanistinės mokyklos. Jiems skiriama knyga apie seklius Lasį ir Mają, kurie svečiuojasi rubrikoje „Knygos herojus – tavo draugas!“

Kviečiame dalyvauti konkurse „Labiausiai man įsiminęs Lietuvos istorijos įvykis ar herojus“, kurį organizuoja teatras „Teatriukas“. Ne tik pieškite, bet ir lipdykite, siūkite, fotografuokite, rašykite eilėraščius. Įdomiausi darbai bus pristatyti „Laimiuko“ skaitytojams. Kūrinių arba jų nuotraukų laukiame iki rugpjūčio 1 d. adresu: „Kūrybiniam konkursui „ŽALIA GYVA“, leidykla „Nieko rimto“, Dūmų g. 3A, LT-11119, Vilnius arba el. paštu laimiukas@niekorimto.lt

Sveikiname:

Loterijos būdu išrinkti teisingi užduočių atsakymai iš „Laimiuko“ nr. 2 (76), kuriuos atsiuntė Gabija Slavinskaitė (Baisogala), Agnė Ulinauskaitė (Birštonas), Akvilina Kruopytė (Kaunas). Jiems leidykla „Nieko rimto“ dovanoja knygą „Rainiuko Pikselio kelionės po Lietuvos miestus“. Teisingi atsakymai yra tokie: Nr. 1 PASISUPKIME, Nr. 2 VANDENYNAS, Nr. 3 GIESMĖ.

Prenumeruokite žurnalą „Laimiukas“ Lietuvos pašto skyriuose arba internetu.

Vieno numerio prenumeratos kaina 1,58 Eur.

Žurnalą „Laimiukas“ galite įsigyti tik prenumeruodami pašte, renginių mokyklose metu, leidykloje „Nieko rimto“ ir leidyklos el. knygynėlyje.

 


VšĮ „Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas” projekto „100 metų tiltas iš praeities į dabartį“ žurnalo „Laimiukas“ puslapiuose 2018 metais skyrė 6000 Eur paramą.