Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai

Autorius: Šarūnė Baltrušaitienė

Iliustravo: Edgaras Straukas

Kariesas, Ėduonis ir Domo dantukai
Puslapių skaičius: 48
Viršelis: kietas
ISBN: 978-609-441-424-4
Išleidimo metai: 2017
Dydis: 20.4 x 20.6 cm
Skirta: 3–6 m.

Mielas Domai, savo draugo Karieso ir visos dantų graužikų komandos vardu noriu padėkoti už ano vakaro puotą. Kaip gyvas nesu kramtęs taip puikiai nevalytų dantų. Kiek girdėjome, ketini tapti Nenorijos planetos valdovu. Juk šaunu nieko nenorėti ir neklausyti mamos – ypač vakare, kai tenka brūžuoti bjauriuoju dantų šepetėliu. Vis dėlto turime tau papriekaištauti už apsilankymą pas stomatologę. Ką sau manei?! Visas mūsų triūsas nuėjo perniek, o Kariesas šokdamas per langą pametė batus. Tikimės, kad susiprasi ir vėl nustosi valytis dantis, tuomet galėsime būti ištikimi draugai per amžius.

                                                                                                                                   Nuoširdžiai Tavo – Ėduonis

 

Knygos ištraukos „Vakaro pasakoje“:
1 dalis
2 dalis

Kaina: € 479

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 1 taško.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Indrece
2018-03-19
O mums su sūneliu labai patiko si pamokanti istorija,lengvai skaitoma ir suprantama,isbaigtas siuzetas.Vaikas susidomejes klausosi nuo pradzios iki pabaigos☺tada einame valyti dantuku☺Verta tureti namu bibliotekoje☺
Justė B
2018-03-02
Labai nuvylė ši knyga. Iki galo neatskleistas siužetas. Daug primityvizmo. Iliustracijos vaikams patinka, jos šiuolaikiškos, tačiau pats pasakojimas be gilesnės išminties.
Neringa Morkveniene
2017-02-27
Nuostabi knyga. Tiesiog knygu mugej uzkliuvo uz akiu, patiko iliustracijos, pasakojimo siuzetas ir intuityviai nupirkau. Ir nesuklydau. Mano vaikams ji be galo patiko. Tai knyga, kuria tikrai verta tureti :)

Palikti atsiliepimą

Giminingos sielos