Rafis, baltasis erelis

Autorius: Claudia Rainville, Riccardo Geminiani

Iliustravo: Lina Eitmantytė-Valužienė

Rafis, baltasis erelis
Formatas: 21,5 x 27,7 cm
Puslapių skaičius: 40
Viršelis: kietas
iš italų kalbos vertė Laura Vilkaitė
ISBN: 978-609-441-351-3
Išleidimo metai: 2015
Skirta: 0–99 m.

– Vargšelis Rafis, – sakydavo tėvai. – Ne tik baltas, bet dar irskristi nemoka! Ką su juo darysime?

Ar prisimenate, kaip jautėsi H. K. Anderseno bjaurusis ančiukas? Vienišas, įskaudintas, nesuprastas... Toks buvo ir mažasis ereliukas Rafis. Netekusį namų, sužeistą, apimtą begalinio liūdesio girios glūdumoje jį aptiko pelėda Čiūka. Nuo tada Rafio gyvenimas ėmė keistis. Ir jo istorija tapo legenda, kuri per amžius sklando tarp kalnų paukščių. 

Ką tik išsivadavusį iš lukšto ereliuką Rafį pasitiko nuostabi pasaulio šviesa. Tada jis dar nežinojo, kad gyvenimas jam pateiks daugybę netikėtumų ir skaudžių išbandymų. Nes jis buvo ne toks kaip kiti. Gamtos klaida. Vienintelis baltas erelis ir dar nemokėjo skraidyti. Šis poetiškas alegorinis pasakojimas palies širdį ne tik mažajam, bet ir suaugusiam skaitytojui. Nes Rafio istorija gali būti kiekvieno iš mūsų istorija.

Tęsdama knygų su muzikinėmis kompaktinėmis plokštelėmis seriją leidykla „Nieko rimto“ pristato baltojo erelio pasakojimą, atkartotą muzikiniais garsais, kuriuos sukūrė ir atliko žymus multiinstrumentalistas Saulius Petreikis. Knygą iliustravo dailininkė Lina Eitmantytė-Valužienė, kurią kurti iliustracijas pakvietė knygos autoriai Claudia Rainville ir Riccardo Geminiani.

Kaina: € 799

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 2 taškų.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Brigita K
2017-11-24
Nuostabi knyga... Ir ašarą nubraukiau, ir šypsojausi. O svarbiausia, ji labai subtiliai aptaria patyčių problemą, kas dabar labai aktualu.

Palikti atsiliepimą

Giminingos sielos