Iš nuomšiko gyvenimo

Autorius: Gendrutis Morkūnas

Iliustravo: Lina Žutautė

Iš nuomšiko gyvenimo
Formatas: 16.5 x 22.5 cm
Puslapių skaičius: 156
Viršelis: kietas
ISBN: 978-9955-683-98-8
Išleidimo metai: 2017
Skirta: nuo 11 metų

 

Paskutinėje Gendručio Morkūno apysakoje pasakojama apie keistąją nuomšiko užduotį ir gyvenimą vaikų namuose. Kas yra nuomšikai? Kodėl jie privalo būti stiprūs ir nuožmūs? Kodėl sunkiausia žmogui, kai jis vaikas? Atsakymus rasite šioje meistriškai parašytoje istorijoje, sulaukusioje didelio kritikų ir skaitytojų dėmesio. Knygą iliustravo dailininkė Lina Žutautė.

Neskubėkite knygos bausti vien už tai, kad ji turi keistoką pavadinimą. Pasaulyje begalė žmonių keistais vardais, augalų keistais lapais ir šunų keistomis uodegomis. Ir visi jie gyvena, o kai kurie – net laimingi. Ši knyga viskuo – savo viršeliu, nugarėle, puslapiais, raidėmis ir, žinoma, pavadinimu – rodo tai, ką ji norėjo papasakoti nuo tos minutės, kai pamatęs pirmąjį nuomšiką sėdau jos rašyti. Berašant keistasis pavadinimas prilipo prie viršelio, o kai kurių raidžių dažai įsigraužė net į paskutinį puslapį. Taigi keistojo pavadinimo negalėjau nepalikti. Juolab kad mačiau, jog knygai jis patiko. Tikiuosi, patiks ir jums. Nebijokite. Apie tai, kas tie nuomšikai, sužinosite jau pirmuosiuose knygos puslapiuose. (Autorius)

Ieškokite kitų Gendručio Morkūno knygų:

Apdovanojimai:

  • Geriausia 2010 metų knyga vaikams ir paaugliams. Apdovanojimą skyrė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius.
  • Apdovanojimas už taisyklingą kalbą. Apdovanojimą skyrė Valstybinė kalbos inspekcija.
  • 2011 Metų knyga paaugliams. Apdovanojimą skyrė Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacija.

Knygų apžvalgininkas Vytautas Raškauskas rašo:Ir iš tiesų nei pavadinimas, nei kas kita neturėtų atbaidyti, nes tai yra knyga, turinti potencialo tapti viena klasikinių lietuviškų knygų paaugliams. Ji gali tapti ta knyga, kurios herojus paskui, jau užaugę...“

Skaitytoja Vaiva: Ją skaitant reikia mąstyti, ieškoti užkoduotų klausimų ir atsakymų. Juk jeigu.... 


Knygos ištraukos „Vakaro pasakoje“:
1 dalis
2 dalis 
3 dalis

Kaina: € 639

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 2 taškų.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Klientų komentarų kol kas nėra.

Palikti atsiliepimą

Giminingos sielos