Neišduosiu tavęs - Leidykla - Nieko rimto

Neišduosiu tavęs

Autorius: Neringa Vaitkutė

Iliustravo: Marija Smirnovaitė

Neišduosiu tavęs
Formatas: 16.6 x 22.6 cm
Puslapių skaičius: 128
Viršelis: kietas
ISBN: 978-609-441-457-2
Išleidimo metai: 2017
Skirta: 7–10 m.
– Pyplys buvo kitoks, – nepasidaviau, – šitas visai į jį nepanašus. Nė truputėlio. 
– Man tai jie atrodo vienodi, – atsakė mama kiek patylėjusi. 
Tikriausiai vartė naująjį žaislą rankose ieškodama skirtumų. Aš nemačiau, nes vis dar gulėjau stipriai prispaudusi veidą prie pagalvės. Keista, kad iš viso ji mane girdi. 
Girdėti girdi, bet nesupranta.

Žaislinis šuo Pyplys buvo geriausias Gustės draugas. Kiekvienas vaikas žino, kad draugas yra tas, su kuriuo patiri nuotykių, ir nesvarbu, ar gyvas jis, ar pliušinis. Suaugę to nesupranta. Augustės mama taip pat nesuprato ir išmetė Pyplį į šiukšlyną. Ji nė nenutuokė, ką mergaitė pasiryžusi padaryti dėl savo mylimiausio žaislo. „Neišduosiu tavęs“ – tai naujas skaitytojams gerai žinomos rašytojos Neringos Vaitkutės kūrinys. (Anksčiau išleistos jos trilogijos „Vaivorykščių arkos“ ir „Tamsos nešėjai“.) Knygą iliustravo pripažinta ir apdovanojimus pelniusi dailininkė Marija Smirnovaitė.

Skaitytoja Agnė: „knyga „Neišduosiu tavęs“ – apie visus neįgyvendintus vaikystės žygius keliauti į sąvartyną ieškoti to, kas iš mūsų paimta, tik mes iki ten nenuėjome: sulaikė savisaugos instinktas, pabūgus nežinomybės, pavojų, tamsos, būnant toli nuo namų. O Gustė viso to neišsigando, ir...“

Kaina: € 479

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 1 taško.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Aldona
2017-11-11
Perskaičiau iškarto visą knygą ,labai pergyvenau ar viskas baigsis Augustei gerai ,pabaigoje susigraudinau iki ašarų. Man labai ,labai patiko .Labai ačiū autorei ir leidyklai.

Palikti atsiliepimą

Giminingos sielos