Robotuko Robio išdaigos

Autorius: Thomas Christos

Iliustravo: Barbara Scholz

Robotuko Robio išdaigos
Formatas: 16,6 x 22,6 cm
Puslapių skaičius: 104
Viršelis: kietas
Iš vokiečių kalbos vertė Kristina Kviliūnaitė
ISBN: 978-609-441-445-9
Išleidimo metai: 2017
Skirta: 7–10 m.
Prie Robio prijungtas elektros laidas blykstelėjo, ir robotuko link kaip rusenantis dagtis nuskriejo kibirkštis. Pasigirdo tylus trekštelėjimas.
– O varge! Dabar jis tikrai sugedo! – sušuko Linusas.
Bet jis klydo. Po kelių sekundžių įvyko kai kas nepaprasta. Draugai vos galėjo patikėti savo akimis: skardinis robotukas sujudėjo.

Protingiausias pasaulyje robotas Orbis sugrįžo pačiu laiku! Jo geriausiems draugams Linusui ir Frederikei žūtbūt reikia pagalbos. Vaikams ramybės jau kurį laiką neduoda padaužų gauja – nedorėlių ketvertas užgrobė žaidimų aikštelę, maža to, jie sulaužė naująjį Linuso robotuką Robį. Sumaniojo Orbio dėka mažasis robotas Robis atgyja ir tampa ištikimu trijulės draugu. Jis kaip įmanydamas stengiasi jiems patikti ir visai nenoromis krečia linksmas eibes. Tačiau vieną dieną, kai iš kalėjimo į laisvę paleidžiami plėšikai Edis ir Kralė, robotukui Robiui iškyla rimtas pavojus...

Kaina: € 479

Loyalty program Pirkdami šią prekę galite gauti iki: 1 taško.


Klientai, pirkę šią prekę, taip pat įsigijo:

Atsiliepimai

Nieko rimto
2018-03-21
Laba diena, Jūrate. Kadangi daugiau knygelių apie robotuką Orbį nebėra, tai ieškome kažko panašaus, kas galėtų patikti vaikams. :) Na, o jei autorius parašys daugiau – būtinai išversim. Linkėjimai!
Jūratė Ž
2018-03-21
Nuostabi istorija ir nuostabus robotukas Orbis. Mano sūneliui labai patiko. Ar bus kita Orbio dalis? Trečioji?

Palikti atsiliepimą