Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė
Formatas 17.6 x 24.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Alex T. Smith
Išleidimo metai 2019
Skirta 4 - 8 m.
Puslapių skaičius 176
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Vytautas Varanius

Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė

Autorius Alex T. Smith
Dailininkas Alex T. Smith
9,99 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Tai jauki istorija apie tai, kaip vienas narsus peliukas gabeno laišką Kalėdų Seneliui, užduočių bei idėjų knyga ir Advento kalendorius viename.

Jei pradėsi skaityti šią knygą gruodžio 1-ąją, turėsi ką veikti iki pat Kalėdų – kasdien perskaitysi po naują peliuko Vinstono nuotykių skyrių ir rasi puikių idėjų kalėdiniams darbeliams – kaip pasigaminti žaisliukų eglutei, išsikepti meduolinių peliukų ir dar daug įdomybių.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Knygoje esantys darbeliai, receptai ir užduočių idėjos skatina kūrybiškumą, lavina smulkiąją motoriką, gebėjimą susikaupti, išlaikyti dėmesį, laikantis instrukcijos atlikti užduotį, skatina savarankiškumą

- Jaukios, šiltos ir meniškos iliustracijos lavina estetinį skonį

- Ugdoma meilė gyvūnams, atsakomybė už juos

- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Britų autorius ir iliustruotojas Alexas T. Smithas Lietuvos skaitytojams jau pažįstamas iš šmaikščių knygų serijų apie nuotykių ieškotoją poną Pingviną bei linksmuolį šuniuką Klodą. Šįkart jis pasakoja apie peliuką Vinstoną, kuris Kalėdų išvakarėse randa pasimetusį vaiko laišką Kalėdų Seneliui ir nusprendžia, kad trūks plyš privalo šį laišką nunešti. Juk kaip būtų baisu, jei Kalėdų Senelis iki Kalėdų negautų vaiko laiško – galbūt šventė į jo namus nė neateitų?

Ši knyga – ne tik jauki kalėdinė istorija, bet ir puikus kalėdinių užduočių ir darbelių rinkinys, ypač tinkamas 4–8 metų vaikams.. Knygą sudaro 25 skyriai ir 25 idėjos kalėdiniams darbeliams – po vieną kiekvienai dienai.


Atsiliepimai

Labai jauki, šilta istorija tinkama ir suaugusiam. Gražios knygelės iliustracijos traukia akį. <br /> Mūsų šeimoje šita knygelė bus skaitoma bus jau trečius metus (ir dar daugybę ateinančių). Darbeliai Advento laikotarpiui įkvepia šventinės nuotaikos. Nors ne visi skirti patiems mažiausiems, su fantazija ir variacijomis galima pritaikyti ir jiems :) Labai graži knyga, būtina namų bibliotekoje ir tikrai neapvils kaip dovana.

Jolita P 2022-10-13

Labai miela istorija. Knyga- Advento kalendorius. Kas dieną po naują skyrių su užduotėlėmis. Puikus laikas, laukiant Kalėdų. Tokia pilna nuoširdumo, atjautos ir tyrumo. Istorija su prasmingu moralu. Labai siūlau paskaityti net ir neturint vaikų. Aš savo ruožtu saugau ją Advento laikui, kad dar kartą paskaityti su ateities vaikais :)

Justina 2020-04-16
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos