• TOP prekė TOP prekė
Kalėdozauro skrydis
  • Kalėdozauro skrydis
  • Kalėdozauro skrydis
Formatas 26 x 26 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Shane Devries
Išleidimo metai 2021
Skirta 4 - 8 m.
Puslapių skaičius 32
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Vainius Bakas

Kalėdozauro skrydis

Autorius Tom Fletcher
Dailininkas Shane Devries
7,99 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 2 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Kalėdozauras svajoja išmokti skraidyti, kad kartu su Kalėdų Senelio elniais Kūčių vakarą galėtų žvaigždėtu dangumi traukti roges, pilnas dovanų. Tačiau mokytis skristi nėra lengva... 

Ši jauki eiliuota pasaka įkvėps patikėti kalėdiniu stebuklu.

Kalėdų Senelis sušuko: 

– Aš išmokysiu visko tave! 

Tad pradėkim tuoj pat, šią minutę –

štai pirmoji svarbi pamoka...

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdomas meninis skonis ir grožio suvokimas

- Žiūrinėjant iliustracijas su daug įdomių detalių lavėja pastabumas, gebėjimas susikaupti, išlaikyti dėmesį

- Skaitant įtraukiančias, talentingai parašytas ir iliustruotas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Atrask tikėjimo stebuklą...

Kalėdozauras svajoja Kūčių naktį traukti Kalėdų Senelio roges ir pristatyti vaikams dovanas, bet išmokti skraidyti iš tiesų yra daug sunkiau, nei atrodo!

Tačiau per vienas ypatingas Kalėdas Kalėdozauras netikėtai susitinka su mažu, dinozaurais besidominčiu berniuku ir viskas pasikeičia...

Širdžiai miela eiliuota pasaka, pilna kalėdinių stebuklų, – tai ypatinga Tomo Flečerio sukurta istorija.

TOMAS FLEČERIS yra vienas žymiausių ir populiariausių Jungtinės Karalystės vaikų rašytojų. Debiutinė knyga „Kalėdozauras“ 2016 m. buvo įtraukta į „British Book Award“ apdovanojimų trumpąjį sąrašą. Vėliau Tomas išleido dar keletą populiarių knygų vaikams: „Girgždukai“„Kalėdozauras ir Žiemos Ragana“ ir „Pavojinga gauja“. Tomas taip pat kuria nepaprastai sėkmingas paveikslėlių knygų serijas „Kas yra tavo knygoje?“ ir „Dinozauras, kuris perdžia“ (su bendraautoriu). Tomo kūryba išversta į trisdešimt penkias kalbas ir yra parduota daugiau nei penki milijonai egzempliorių visame pasaulyje. Kino režisierius Maiklas Greisis, remdamasis „Kalėdozauro“ istorija ir originaliomis Tomo parašytomis dainomis, 2017 m. sukūrė ilgametražį filmą „Didysis šou meistras“ (The Greatest Showman).

ŠEINAS DEVRISAS yra daugybę apdovanojimų pelnęs iliustratorius ir animacinių filmų dailininkas iš Australijos. Jo kurtas filmas „Šimtaprocentinis vilkas“ (2020) sulaukė didelės sėkmės. Kartu su populiariu vaikų rašytoju Tomu Flečeriu jis sukūrė vieną žinomiausių 2016 m. knygų vaikams – „Kalėdozaurą“, iliustravo kitas jo knygas: „Girgždukai“, „Kalėdozauras ir Žiemos Ragana“ ir „Pavojinga gauja“. Šeinas taip pat yra bendradarbiavęs su žymiu Australijos vaikų rašytoju Filu Kamingsu ir iliustravęs daugybę jo knygų, pavyzdžiui, „Berniukas“ (2017 m. apdovanota Vaikų taikos literatūros premija) ir „Važiuok, Rikardai, važiuok“! (CBCA Metų knyga 2016). Šeinas pradėjo savo karjerą kaip architektas ir tapytojas. Po keturių sėkmingų parodų jis dabar kuria vaizdus animaciniams filmams ir iliustruoja knygas. 


Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos