Rinkinys. Kimberly Brubaker Bradley knygų serija
  • Rinkinys. Kimberly Brubaker Bradley knygų serija
  • Rinkinys. Kimberly Brubaker Bradley knygų serija
Formatas 14 x 20,6 cm
Dailininkas Viršelio iliustracija Goodname Studio
Skirta nuo 11 metų

Rinkinys. Kimberly Brubaker Bradley knygų serija

Dailininkas Viršelio iliustracija Goodname Studio

Šioje pakuotėje yra

15,99 €

Vietoj 17,98 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 16

Kiekis

Aprašymas

Amerikiečių rašytojos Kimberly Brubaker Bradley romanai „Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą“ ir „Karas, kurį galiausiai laimėjau“ – kūriniai, įdomūs ir vaikams, ir jų vyresniesiems broliams bei seserims, ir mamoms, ir net močiutėms!

YPATINGAS PASIŪLYMAS! Dabar abi serijos knygas galite įsigyti specialia rinkinio kaina – už 14,99 EUR (įprasta dviejų knygų kaina – 15.98 EUR)! Pirmoji serijos dalis skaitytojų prašymu – vėl prekyboje!

„Karas, išgelbėjęs mano gyvenimą“ 2016 m. pelnė Newbery medalį bei daugybę kitų apdovanojimų ir skaitytojų bei kritikų vienbalsiai laikoma moderniosios klasikos kūriniu. Ne mažesnio susidomėjimo sulaukė ir knygos tęsinys „Karas, kurį galiausiai laimėjau“.

Tai ne tik pasakojimas apie gyvenimą Antrojo pasaulinio karo metais, bet ir įkvepiantis ir šviesus kūrinys apie draugystę, drąsą, gebėjimą atrasti viltį ir sukurti naują prasmingą gyvenimą net sunkiausiose situacijose. Prasmingas, įtaigus, meistriškai parašytas ir išverstas tekstas padės lavinti meninį suvokimą, iškalbą ir empatiją. 

Skaitymas lavina vaikų koncentraciją, mąstymą, pasakojimo įgūdžius, vaizduotę bei empatiją. Nuolatos skaitantys vaikai turi aukštesnius akademinius pasiekimus visose disciplinose.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos