Apie

Esu grafikė, dailė ir piešimas mane supa visą gyvenimą. Pamenu, dar vaikystėje mėgdavau vartyti knygas ir mane labiausiai domindavo ne skaitymas ir tekstas, o ten esančios iliustracijos. Knygas vartydavau vien dėl piešinėlių. Taip pat tėtis mėgdavo pirkti žurnalus apie namų interjerą ir aš su dideliu entuziazmu svajojau tapti interjero dizainere. Žurnaluose prisižiūrėjusi interjerų nuotraukų bei namų ir butų išplanavimo schemų, ant popieriaus pati projektuodavau savo būsimus namus. Tie mano svajonių namų projektai keisdavosi kas kelias dienas, tačiau kūrybinio proceso malonumas buvo didžiulis. Labai mėgau ir tebemėgstu piešti žmones, o tiksliau – portretus. Prieš keletą metų pradėjau piešti gyvūnų iliustracijas. Dailė yra ta sritis, kurioje aš jaučiuosi savame pasaulyje :)

Koks paros ar metų laikas labiausiai tinka piešimui?

Labiau priklauso nuo nuotaikos ir tuometinio užsidegimo. Galbūt vakaras yra tas laikas, kada pieštukas pats prilimpa rankoje :)

Kokia Jūsų mėgstamiausia spalva ir kur jos daugiausiai randate?

Aš mėgstu spalvas – tiek ryškias, tiek pastelines. Nors labai dažnai pastebiu, kad man be galo patinka juodos ir baltos spalvų dermė, stipri juoda linija švariame baltame fone. Ko gero, tai grafikos meno įtaka.

Mano piešiniai daugiausiai būna nespalvoti – juodai balti, grafiški, tačiau labai žaviuosi spalvotais ir ryškiais kitų darbais.

Knygos

Juodasis Gražuolis, Anna Sewell, iliustravo Karolina Alejūnienė. Vilnius: Nieko rimto, 2018.