Šioje el. parduotuvėje naudojami slapukai (angl. cookies), todėl šiame skyriuje pateikiama išsami informacija apie tai, kokie slapukai naudojami.

Kas yra slapukas?

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Slapukų būna skirtingų: laikinieji slapukai (arba seanso slapukai) – pašalinami, kai užveriama naršyklė; nuolatiniai slapukai – nepašalinami ir lieka tol, kol pašalinami aktyviais veiksmais arba kol baigiasi jų galiojimas.

Kaip pašalinti slapuką?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Slapuko pavadinimasPaskirtisGaliojimo laikas
PHPSESSID Slapukas, kaupia ir tikrina vartotojo sesijas Iki sesijos pabaigos
PrestaShop-689b43d9b0e3bf1f2ba76c4e9e8cc55c Būtinas sisteminis slapukas, saugantis koduojantis vartotojo prisijungimo duomenis bei įsimenantis vartotojo nustatymus svetainėje - reikalingas sklandžiam sistemos darbui. 20 dienų
fr "Facebook" slapukas, naudojamas tinklapio ir socialinio tinklo sąveikai. 4 mėn.
_ga Analitinis Google Analytics programos slapukas, skirtas informacijai apie vartotojų elgseną svetainėje rinkti ir saugoti. 2 metus
_gat Analitinis Google Analytics programos slapukas, skirtas informacijai apie naudotojo elgseną svetainėje rinkti.  1 min
_gid Analitinis Google Analytics programos slapukas, skirtas statistinei informacijai apie naudotoją rinkti. 24 val.

Šie slapukas nerenka jokių asmens duomenų, o suteikia kiekvienam vartotojui unikalų ID pagal savo apskaitą. Visi slapukų duomenys naudojami svetainės veikimui gerinti.