Baltomis snaigėmis pasaulį padabinančią istoriją, puodelį, kuriame arbata prisipildo svajonių, o gal mažytį ženkliuką, kiekvieną akimirką primenantį, koks spalvingas šis pasaulis, koks gražus, koks įkvepiantis... Kokias Šv. Kalėdų dovanas Jūs šiais metais užbursite švelniausiais žodžiais? 

Parašytume didžiausią knygą, jei mėgintume parodyti, ką leidykla „Nieko rimto“ sukūrė pastaraisiais metais, bet, turbūt, taip išrinkti Šv. Kalėdų dovanas artimiesiems būtų tik dar sunkiau – juk norėtųsi padovanoti jiems visus dvidešimt tris puodelius, visą tūkstantį knygų! Kad rinktis dovanas būtų kuo smagiau ir lengviau, į kalėdinių dovanų katalogą sudėjome tas, kurios mums labiausiai asocijuojasi su šių metų šventėmis. Mylimiausias ir naujausias 2023-ųjų knygas ir žaidimus, puodelius, iš kurių arbata – pati skaniausia, atvirukus, ženkliukus ir kitas mažytes smulkmenas, primenančias, kokie ypatingi buvo šie metai. 

Kviečiame atsiversti katalogą ir atrasti dovanas, iš karto primenančias apie žmogų, kurio akys jas gavus sužibs ryškiausiai.