• Akcija
Metai miške
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 32 x 50 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Emilia Dziubak
Išleidimo metai 2022
Skirta 4–8 m.
Puslapių skaičius 28
Vertimas Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila

Metai miške

Autorius Emilia Dziubak
Dailininkas Emilia Dziubak
7,99 €
9,99 €
20 %

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

„Metus miške“ sudaro dvylika detalių gamtos vaizdų, iliustruojančių visus metus miške – nuo sausio iki gruodžio. Kiekvienas mėnuo yra tas pats kruopščiai nupieštas miško kadras su jo gyventojais, parodytais kitomis situacijomis, oro sąlygomis, kitu dienos ar nakties metu. Dar dviejuose papildomuose atvartuose rasite visų miško gyventojų aprašymus ir interaktyvų žaidimą.

Pažinkite žvėrių papročius. Kas kur gyvena? Kas miega dieną, o kas naktį? Kas ką mėgsta? Kas kam yra skanėstai? Kas ir kaip ruošiasi žiemai? Kurie žvėrys ir paukščiai susiriša visam gyvenimui, o kurie tik poravimosi metui? Kas turi daugiausia maisto atsargų, o kas yra didžiausias miško padauža? Ko nesutiksite žiemą? Kas ir kiek ilgai augina jauniklius? Paieškokite atsakymų šios nepaprastos knygos puslapiuose. 

Kuo ši knyga naudinga:

• Skatinama domėtis gyvūnais, gamta, biologija, įdomiais faktais ir pasaulio įvairove

• Meniškos iliustracijos padeda ugdyti meninį skonį ir grožio suvokimą 

• Lavinamas pastabumas, gebėjimas atpažinti gyvūnus 

• Lavinamas gebėjimas susikaupti ir sutelkti dėmesį

• Skatinamas kūrybiškumas

„Metai miške“ žadina vaizduotę, lavina pastabumą, gebėjimą logiškai mąstyti, ieškoti priežasčių ir pasekmių ryšių, mokėjimą pasakoti, o visų pirma daugybei, daugybei valandų garantuoja puikų žaidimą.

Sveiki! Esu rudasis lokys. Mūsų miške, kaip ir kasmet, daug įvykių. Turime ir naujų įnamių, ir daug nuolatinių gyventojų: šernę, vilkų, briedį, barsuką, bebrų šeimyną, kiškių, stirnų, lūšį, lapę, kirstuką nykštuką, kuoją, kurmį, varlių, skruzdėlių, ausytąją pelėdą, šikšnosparnį, rudąjį nakvišą, bičių... Hm, gal likusių jau nevardysiu, nes man pakvipo puikus medutis. Turiu dumti. Iki pasimatymo miške!


Atsiliepimai

puiki knyga storais puslapiais, dar įdomiau ją vartyti nusipirkus tokias korteles su gyvūnais, tada gali ieškoti jų šioje knygoje

Marija Ž 2024-04-09

Turime šią knygelę regis nuo pusantrų metų. Jos dėka išmoko daug gyvūnų, dabar (jau 2,5 m. vartom ir kalbame apie metų laikus, paros laiką). Graži, kietais puslapiais, tad tiliu ja vaikučiai džiaugsis ilgai!

Monika A 2023-11-24

Nuostabi knyga patiems mažiausiems, tyrinėti, pažinti, ieškoti, klausti ir svarbiausia atrasti ❤️

Odeta Ž 2023-09-12

Knyga labai graži, tik gaila, kad neparašyta, kad knygai akcija dėl to, kad "brokuota" partija. (rugpjūčio mėn puslapiai atspausdinti aukštyn kojom), nes pirkom dovanai..

Lina 2023-07-27

Ir vėl ačiū ačiū ačiū Nieko rimto, kad išgirdo ir išleido šią knygą. Puiki paveikslėlių knyga, galima pradėti vartyti nuo labai ankstyvo amžiaus.

Lolita S 2023-01-05

Gražiai iliustruota, padeda susipažinti su gyvūnų gyvenimu bei jais pačiais. Kelionėje labai praverčia, vaikas įsitraukęs kurį laiką toesiog “knygoje”, tada išsirenkam kas kuris gyvūnas ir ieškom

Alese S 2022-12-08

Puiki knyga ir mažam ir didesniam. Visa informacija kurios reikia vaikui pateikta puikiai.

Monika U 2022-11-29

Knygoje pristatomi 12 mėnesių gamtoje, parodyta, kas kiekvieną mėnesį vyksta, ką veikia žvėreliai ir kaip atrodo pats miškas. Labai gražios iliustracijos!<br /> Mėnesių pavadinimai surašyti didžiosiomis raidėmis, tad mokomės skaityti. <br /> Mėgstama 3 metų vaiko knygelė. Kaskart vis aptinkam kažką, ko nepastebėjom praėjusį kartą. Puikiai galima sekti savo pasakas pagal paveikslėlius, ar tiesiog pasakoti vaikui apie gamtą, aiškinti apie gamtos virsmus ir pristatyti metų laikus. Šita knyga mums padėjo suprasti metų laikus ir mėnesius bei jų seką, supažindino su iki tol nežinomais mažyliui gyvūneliais. Puikus pirkinys!

Jolita P 2022-10-23

Tai viena gražiausių mūsų turimų enciklopedinio pobūdžio knygų. Ji puikiai tinka patiems mažiausiems vaikams, kurie smalsumo vedini, trokšta susipažinti su juos supančiu pasauliu. Būtent gyvūnai yra ta tema, kuri aktuali išlieka dar ilgai. Tad tikrai verta turėti ją vaikų knygų lentynose!♥️

Odeta Ž 2022-10-20

Pamačiau šią knygą knygyne, bet kaina žymiai didesnė, tad nutariau pažiūrėti šį puslapį ir žinoma ją čia radau. Ne tik kaina gera, bet ir labai graži knyga, svarbiausia storais puslapiais. Ir kas nustebino, labai greitai atsiuntė.

Alma K 2022-09-20

Nuostabi knyga! Nei dienos be šios knygos :) skaitome, žaidžiame ieškodami savo gyvūnėlių ir puikiai leidžiame laiką su šia knyga.

Julija P 2022-05-23

Puiki knyga! Tai knygu kyga mano anūkui Adui ( 3 m 4 mėn). Mėgstama, informatyvi ir labai graži

Rasa 2022-05-03

Visada greitas pristatytamas,puikios knygos,perkame iš čia

Laima 2022-04-19
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos