Hanija, šviesos riterė
Formatas 16 x 21cm
Viršelis kietas
Dailininkas Viršelio iliustracija Nicoletta Ceccoli
Išleidimo metai 2019
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 240
Vertimas iš italų kalbos vertė Toma Gudelytė

Hanija, šviesos riterė

Autorius Silvana De Mari
Dailininkas Viršelio iliustracija Nicoletta Ceccoli
7,59 €
6,83 €
ir sutaupykite 0,76 € (10%)

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

Šviesos Riteris niekada nesustoja. Šviesos Riteris niekada nepasiduoda, net ir tada, kai jį sukausto baimė, net ir tada, kai jaučiasi nugalėtas ar apimtas nevilties. Šviesos Riteris niekada nepasiduoda. Jis tęsia kovą ir kovoja iki galo, ir tol, kol Šviesos Riteris gyvas, tol, kol gyvas nors vienas teisuolis, pasaulis bus išgelbėtas.

Visi karalystės burtininkai audringą naktį danguje išskaitė šiurpią pranašystę: gims Tamsos Valdovo įpėdinis, pražudysiantis pasaulį. Kad pasaulis išliktų, vaikas turi būti surastas ir sunaikintas. Tačiau kiekvienas riteris žino: jei kas nuskriaus nekaltą vaiką, kad ir kokia jo prigimtis, pasaulis bus pasmerktas tą pačią akimirką.

O ką daryti, jei esi karalystės princesė, išauklėta pagal visus riterystės principus, o tas nelemtas prakeiktas vaikas yra... tavo pačios duktė?

Hanija jau vos gimusi žinojo, kad yra ne šiaip mergaitė, o paties Tamsos Valdovo duktė. Ji nuo pat kūdikystės pilna pykčio ir paniekos, matydama, kad yra kitokia nei kiti žmonės. Karalystės burtininkai jau buvo išpranašavę nelemto vaiko gimimą, o visi gyventojai seniai įspėti, kad Tamsos Valdovo įpėdinis privalo būti sunaikintas. Tačiau Hanijos motina Haksena, tikra riterė širdyje, žino, kad nužudžius vaiką, net jei jis ir paties blogio įsikūnijimo įpėdinis, pasaulis bus pasmerktas visiems laikams. Taigi Haksena pasiryžta skirti savo gyvenimą Hanijai saugoti, auklėti ir parodyti jai, kad galbūt pasaulis gali būti gražus ir vertas gyventi.

Italų rašytoja Silvana De Mari, Lietuvos skaitytojų pamėgta už maginės fantastikos knygas „Paskutinis elfas“„Paskutinis orkas“ ir „Paskutiniai užkeikimai“, nesiima lengvų temų. Jai rūpi pasaulio neteisybė, vieniši, nesuprasti vaikai ir sunkūs sprendimai, kai atrodo, kad nuolat tenka rinktis iš dviejų blogybių. Silvana De Mari savo nuotykių pilnomis ir tuo pačiu itin poetiškomis knygomis perduoda Šviesos riterio išmintį: „Priremtas prie sienos, priverstas rinktis vieną iš dviejų kelių, vedančių į pralaimėjimą, atrask sau trečiąjį kelią“.

Kuo ši knyga naudinga:

 • - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
 • - Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus
 • - Skaitant fantastines knygas, lavėja vaizduotė, kūrybiškumas, inovatyvumas, gebėjimas rasti kūrybiškus sprendimus netikėtose situacijose, skatinamas pasitikėjimas savimi ir tikėjimas, kad viskas yra įmanoma
 • - Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo
 • - Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Atsiliepimai

Iš tiesų - puiki knyga, iliustruojanti kuriančią, gydančią, transformuojančią meilės galią, asmeninio pasirinkimo kurti, ar griauti svarbą, daugiau tokių :) Kiek žinau italų kalba yra dar dvi jos dalys, tikiuosi ir jos pasirodys lietuvių kalba anksčiau ar vėliau?<br />

Jurgita 2021-04-22

Nuostabi knyga. Apie gėrį, blogį, narsą, meilę ir tai, kad net ir tas, kas pasmerktas būti blogas iš prigimties, gali bent šiek tiek pasikeisti, jei jį sups gerumas. Labai poetiška ir tuo pačiu labai įtraukianti, pilna įvykių ir nuotykių. Skaitysiu dar ir dar. Labai labai rekomenduoju.

Eglė 2020-04-28
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos