Kaip Oskaras tapo detektyvu
Formatas 16,4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Ana Košir
Išleidimo metai 2018
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 64
Vertimas Iš slovėnų kalbos vertė Gabija Kiaušaitė

Kaip Oskaras tapo detektyvu

Dailininkas Ana Košir
6,59 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 2 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Kai ėmė lankyti mokyklą, Oskaras nuoširdžiai vylėsi, kad išmoks įvairių įdomių dalykų. Štai, pavyzdžiui: kaip įdiegti klausymosi įrangą, kaip aptikti pirštų atspaudus. Kitaip tariant – Oskaras norėjo tapti detektyvu. O tai yra išties rimta ir garbinga profesija. Todėl Oskarui visai nepatiko, kad mokytoja su juo elgiasi it su mažu pienburniu ir vis klausinėja, kurie daiktai apvalūs ar kiek kojų turi katė.

Ir kaip gali mėgti eiti į mokyklą ar skaityti knygas, jei nei viena, nei kita tau nepadeda siekti svajonės? O tuomet, žiūrėdamas į savo pažymius, netgi gali nuspręsti, kad... nesi pakankamai protingas tapti detektyvu! Baisu, ar ne? Visgi Oskaras nenori su šia šiurpia mintimi susitaikyti. Ir vis atsiduria situacijose, iš kurių išsisukti sugebėtų tik tikrų tikriausias detektyvas. 

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Detektyvinės istorijos skatina pastabumą, atidumą detalėms, gebėjimą atrasti priežasties ir pasekmės ryšį, loginį mąstymą ir pasitikėjimą savimi

- Skaitant knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Andrejus Rozmanas Roza – vienas ryškiausių Slovėnijos vaikų rašytojų, poetų ir teatro aktorių. Per savo karjerą jis parašė daugiau nei dvidešimt vaikų poezijos rinkinių bei įvairių pasakų. Rašytojo knygos susilaukė daugybės apdovanojimų, o pats autorius 2010-aisiais metais už nuopelnus literatūrai ir teatrui gavo prestižinį Slovėnijoje Prešereno apdovanojimą. Šioje trumpų istorijų rinktinėje pasakojama apie pirmoką Oskarą, svajojantį tapti detektyvu. Užsispyrimo ir smalsumo vedamas berniukas įsivelia į įvairiausias situacijas, kuriose, jam pačiam to nesuvokiant, jis elgiasi kaip tikrų tikriausias detektyvas.

 


Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos