Olio odisėja
Formatas 17 x 24,5 cm
Viršelis kietas
Dailininkas William Joyce
Išleidimo metai 2018
Skirta 0–99 m.
Puslapių skaičius 216
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Agnė Jašinskienė

Olio odisėja

Dailininkas William Joyce
6,59 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 2 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

– Labiausiai šiame kambaryje, name, šalyje ir visoje Žemės visatoje, ir kosmose, ir visose tose vietose, apie kurias mudu dar net nežinom, aš mėgstu...
– Ką?!
Bilis pažvelgė į Olį ir nusišypsojo:
– Tave.


Ar žinote, kaip atrodo tobula Bilio ir jo mėgstamiausio žaisliuko Olio diena? Bičiuliai leidžiasi į smagiausius nuotykius, o kai berniukas užmiega, Olis tampa Bilio planetos saugojimo meistru. Kai draugai kartu, laikas bėga 377 kartus greičiau! Bet jie nė nenutuokia, kad kiekvieną žingsnį stebi piktojo klouno Zozo baisūnai: jie grobia vaikų mėgstamiausius žaisliukus! Geriausi draugai leidžiasi į patį didžiausią nuotykį, kuriame jų laukia slaptų slapčiausia naktinė gelbėjimo iš pavojų operacija!

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Jaukios, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Amerikiečių autorius, dailininkas ir filmų kūrėjas Williamas Joyce’as Lietuvos skaitytojams geriausiai pažįstamas iš paveikslėlių knygos „Stebuklingos skraidančios Moriso Lesmuro knygos“ (už šios istorijos trumpametražę ekranizaciją W. Joyce’as 2011 m. buvo apdovanotas „Oskaru“) bei pagal jo knygas pastatyto filmo „Legendos susivienija“ (Rise of the Guardians).

Knyga „Olio odisėja“ – smagi ir šilta istorija visai šeimai apie šešiamečio Bilio ir jo pliušinio žaisliuko draugystę. Bičiuliai – neišskiriami, bet nedorojo klouno Zozo pataikūnai siekia iš vaikų pagrobti visus mėgstamiausius žaislus. Nuotykių kupiname pasakojime akcentuojama ištikimos draugystės ir gražiausių vaikystės akimirkų svarba. Bilio ir Olio istorija atskleis, kaip svarbu ir gera mylėti, saugoti ir niekada neužmiršti pačių nuostabiausių bičiulių.


Atsiliepimai

Labai patiko ši knyga.

Augustė 2020-07-07

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos