Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai
Formatas 16.4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Marta Szudyga
Išleidimo metai 2019
Skirta 8–11 m.
Puslapių skaičius 120
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Laura Ivoškienė

Rožinio Beždžioniuko Pipi nuotykiai

Autorius Carlo Collodi
Dailininkas Marta Szudyga
7,59 €
6,83 €
ir sutaupykite 0,76 € (10%)

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

– Nežinau. Ką nors sugalvosiu. Man tiek nedaug reikia, kad būčiau laimingas.

– Pavyzdžiui?

– Na, žinai... Pavalgyti, atsigerti, truputį pasilinksminti... Daugiau ir neprašau.

– Tu labai šauni beždžionėlė. Bet kas tave maitins?

Pipi šypsodamas nužvelgė jį:

– Gal tu?

Pipi – kitoks beždžioniukas. Ir ne tik todėl, kad jo kailis rožinis. Jį traukia nuotykiai ir linksmybės. O dar jis didžiulis neklaužada, nevengiantis pameluoti ir paerzinti kitus. Tačiau greitai paaiškėja, kad melas ir žodžio nesilaikymas gali baigtis labai liūdnai, o erzinti senų krokodilų nepatartina niekam. 

Kuo ši knyga naudinga:

  • - Lavinama vaizduotė
  • - Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas
  • - Lavinama empatija
  • - Lavinamas humoro jausmas
  • - Skatinamas savarankiškumas, ryžtingumas, pasitikėjimas savimi, drąsa, gebėjimas rasti ir priimti sprendimus
  • - Knygoje vaizdžiai parodoma melo ir žodžio nesilaikymo žala bei draugystės ir šeimos svarba

„Rožinio beždžioniuko Pipi nuotykiai“ – vieno žymiausių italų rašytojo Karlo Kolodžio (Carlo Collodi, 1826–1890) kūrinys, parašytas iš karto po garsiųjų „Pinokio nuotykių“. Tai istorija apie beždžioniuką, kuris išsiskiria ne tik kailio spalva, bet ir žmogiškomis savybėmis – polinkiu meluoti, nepaklusti bei krėsti šunybes. Vis dėlto kaip tik per šias savybes Pipi patenka į ne vieną keblią ir pavojingą situaciją, kol galiausiai atranda tikrąją savastį ir ima suprasti duoto žodžio vertę. Ši knyga bus itin vertinga pokalbiams su vaikais – kartu bus galima pasikalbėti apie melo žalą, draugystės bei sąžiningumo svarbą, aptarti išdykėlio beždžioniuko nuotykius ir pasirinkimus – galbūt vaikai jo vietoje elgtųsi visai kitaip?

Istoriją apie beždžioniuką jaukiai ir žaismingai iliustravo lenkų dailininkė Marta Szudyga. Knygos gale pateikiami papildomi klausimai kūrinio aptarimui su vaikais, kurie pravers ne tik pokalbiams šeimoje, bet ir klasėje ar darželio grupėje.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos