Siaubų autobusas 7
Formatas 16.6 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Hugo van Look, viršelio autorė: Camila Fialkowski
Išleidimo metai 2018
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 184
Vertimas Iš nyderlandų kalbos vertė Antanas Gailius
Serija Siaubų autobusas

Siaubų autobusas 7

Autorius Paul van Loon
Dailininkas Hugo van Look, viršelio autorė: Camila Fialkowski
8,39 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Nonvalas vaitodamas vartosi nuo šono ant šono nepajėgdamas atsistoti. Jis mato, kad žmogysta su kirviu vis dar dėbso nė nekrusteldamas, o dvi siaubų kambario būtybės eina artyn.

Išgirsta jų šnopavimą, kai jos suima ir pakelia jį. Neša į apipaišytąjį autobusą. Nonvalas pernelyg nugeibęs, kad priešintųsi.

Ten stovi besišypsantis skeletas. 

Nonvalas dingo! Viduryje nakties jį pagrobia Siaubų autobuso pabaisos ir nuveža į Keliauninkų stovyklavietę. Karščiuojančiam Nonvalui vaidenasi niekada nematyti veidai – šalia jo lovos staiga atsiranda mergaitė ilgais juodais plaukais ir du rudai įdegę vaikai vešliais antakiais ir apžėlusiais skruostais.

Liselorė nerimauja ir nežino, ką daryti. Ji paprašo Gino ir Izio pagalbos, ir netrukus trijulė jau lekia ieškoti pagrobto Nonvalo. Tik ar jiems užteks laiko?

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Lavėja humoro jausmas

- Skaitant siaubo elementų turinčius kūrinius, mokomasi priimti ir įveikti baimę bei geriau tvarkytis su dalykais, gąsdinančiais realiame gyvenime

- Skaitant linksmus ir įtraukiančius kūrinius, lengviau pamėgti knygas

- Skaitant knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Paulas van Loonas – vienas žinomiausių Nyderlandų vaikų rašytojų, parašęs per šimtą knygų vaikams ir paaugliams. Autorius žymus siaubo istorijomis, skirtomis jaunesnei auditorijai, o jo knygos išverstos į daugiau nei dešimt kalbų. „Siaubų autobusas“ – viena populiariausių rašytojo serijų, kurios knygų parduota daugiau kaip milijonas kopijų, o mokytojai jas rekomenduoja skaityti mokiniams kaip meniškai vertingas ir įdomias knygas.

Pats rašytojas savo stilių vadina siaubo ir humoro literatūros mišiniu – jo nuomone, kad vaikams būtų įdomiau skaityti knygas nei žiūrėti į ekranus, knygos turi būti itin patrauklios, o įdomiausios jos tada, kai ir šiurpuliukai nugara bėgioja, ir skaniai pasijuokti yra iš ko.

„Siaubų autobuso“ serijos knygose kaskart vyksta vis nauji nuotykiai, papildyti įtraukiančiais siaubo pasakojimais, tad šias knygas galima skaityti bet kuria tvarka.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos