Sniego karalienė
 • Sniego karalienė
 • Sniego karalienė
 • Knygos peržiūra
Formatas 24 x 30.5 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Manuela Adreani
Išleidimo metai 2020
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 80
Vertimas Iš danų kalbos vertė Aurelija Bivainytė

Sniego karalienė

Dailininkas Manuela Adreani
10,99 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 11

Kiekis

Aprašymas

Tik paklausykit!

Viename dideliame mieste gyvena du geriausi draugai – Kajus ir Gerda. Jiems gera drauge ir jie gražiai žaidžia tiek lietui lyjant, tiek saulei šviečiant. Tik žiemą kiek šiurpu klausytis pasakojimų apie šaltaširdę Sniego karalienę. Kai vieną dieną piktoji žiemos valdovė nusprendžia pagrobti Kajų, Gerda išsiruošia į pilną pavojų ir stebuklų kelionę. 

Hansas Christianas Andersenas ne veltui tituluojamas pasakų karaliumi. „Sniego karalienė“ – vienas gražiausių ir giliausių jo kūrinių, primenantis skaitytojams apie neišmatuojamą meilės ir gerumo galią.

Istorijai besibaigiant, žinosime daugiau, nei žinome dabar. Tad paklausykite! 

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdomas meninis skonis

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Knygoje keliami svarbūs egzistenciniai klausimai, paprastai dėstomas filosofinis požiūris į gyvenimą, aukštinamas gerumas, atvirumas, draugystė, rūpestis artimu, gebėjimas žvelgti į tai, kas iš tiesų svarbu

Danų rašytojo Hanso Christiano Anderseno pasakos vaikams – tarsi pirmieji mokytojai, imą už rankos ir vedą į pasaulį, pilną įvairiausių stebuklų bei ypatingų herojų, kurių vidinės stiprybės ir gebėjimo nepasiduoti net sunkiausią akimirką verta pasimokyti ir mažiems, ir dideliems. „Sniego karalienė“ – viena gražiausių kūrėjo pasakų. Kai nelabojo veidrodžio šukelė įkrinta Kajui į akį ir širdį, jis pamažu tampa vis šaltesnis ir piktesnis. Kai jį pagrobia Sniego karalienė, geriausia Kajaus draugė Gerda pasiryžta padaryti viską, kad susigrąžintų mylimą bičiulį.

Tai naujas originalios Anderseno istorijos vertimas iš danų kalbos. Nuostabią pasaką apie draugystę ir pasiaukojančią meilę puošia italų dailininkės Manuelos Adreani piešiniai. Su šios menininkės iliustracijomis leidykla „Nieko rimto“ išleido ir A. de Saint-Exupéry knygą „Mažasis princas“.


Atsiliepimai

Puikios iliustracijos papildančios gražią istoriją

Kristina P 2022-09-18

Labai graži žiemiška klasikinė pasaka su mielomis iliustracijomis. Visai šeimai patiko!

Jolita 2021-01-06
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos