• Šypsena Varlytei
 • Knygos peržiūra

Šypsena varlytei

Autorius Przemysław Wechterowicz
Dailininkas Emilia Dziubak
Formatas 25 x 25.5 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2018
Skirta 3–6 m.
Puslapių skaičius 32
Vertimas Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila
5,59 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 1 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

– Mama mane labai myli, jau niekad man nebus liūdna.

Kai Varlytė pasijunta liūdniausia varlyte pasaulyje, pralinksminti ją suskumba visas miškas. Talkindami vienas kitam miško gyventojai  neša stebuklingąją šypseną, uoliai vykdydami jiems patikėtą užduotį. Ir  vos išvydusi šypseną Varlytė nedvejodama žino, nuo ko ji!Leiskis kartu į paežerę, kur auga jaunos tuopos, ir šypsenos negalėsi sutramdyti ir Tu!

Pasakojimų apie mamos meilę vaikui niekad nebus per daug! Šioje knygelėje pasakojama itin jautri ir šilta istorija, nutikusi vieną vasaros dieną miške, kuomet mažoji Varlytė pasijuto labai liūdna. O kas geriau jaučia kito širdį, jei ne mama? Tad ji paprašo miško gyventojų perduoti savo mažajai Varlytei šypseną, šitaip dar kartą įrodydama, ką gali mamos meilė.

Pšemyslavas Vechterovičius (Przemysław Wechterowicz) yra daug talentų turintis lenkų rašytojas, parašęs jau 27 knygas, išleistas daugybe kalbų visame pasaulyje. Šio rašytojo knygos pripažįstamos kritikų ir gavusios ne vieną apdovanojimą Lenkijoje bei užsienyje. Jis gyvena Varšuvoje su savo žmona, dukra ir pagyvenusia kate.

Emilija Dziubak (Emilia Dziubak) – itin talentinga tarptautinio dėmesio sulaukusi lenkų dailininkė. Gausiai apdovanota savo šalyje, ji savo užburiančiais piešiniais puošia Lenkijos bei užsienio rašytojų knygas.

Šį kūrėjų duetą pamilo ne tik Lenkijos, bet ir Lietuvos skaitytojai – jų itin šiltos ir jaukios knygelės „Apkabink mane“, „Mama, kur tu?“ bei „Būti tigru“ džiugina ne vieną šeimą.

Edukacinė nauda:

 • Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
 • Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį
 • Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija
 • Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas
 • Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis

Atsiliepimai

Labai patiko knygeles istorija, iliustracijos prikausto zvilgsni, taciau rodos istorija ilgesne nei galetu buti, gali ne tik vaikas bet ir teveliai uzmigti pakol pagaliau atomazga prieis:)

Elena 2019-08-26

Labai jauki knygelė. Vartant ir skaitant net patiems norisi šypsotis. <br /> Mama viską jaučia ir rūpinas net nebūdama šalia. Juk taip yra ir tikrame gyvenime! <br /> Mums istorija labai patiko.

Lina L 2019-06-27
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos