• Paskutinės prekės!
Velvetinis triušis
Formatas 17,6 x 25 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Rūta Dzin
Išleidimo metai 2018
Skirta 3–6 m.
Puslapių skaičius 32
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Saulenė Išganaitytė

Velvetinis triušis

Autorius Margery Williams
Dailininkas Rūta Dzin
5,79 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 1 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

– Kas yra TIKRA? – vieną dieną paklausė Triušis Arkliuko.– TIKRA – ne tai, iš ko tu pagamintas, – paaiškino Medinis Arkliukas. – Tikra tai, kas tau nutinka. Kai vaikas tave labai myli, – ne tik žaisdamas, bet iš tikrųjų myli, – tada tampi TIKRAS. 

Velvetinis Triušis turi svajonę – jis nori tapti Tikras. Stebuklas įvyksta – Triušiukas netikėtai patenka Berniukui į rankas ir ilgainiui jiedu tampa geriausiais draugais. O kai vaikas iš tiesų myli žaislą, ima dėtis įstabūs dalykai. Pasinerkite į viso pasaulio vaikų literatūros klasika tapusią istoriją ir kartu su Velvetiniu Triušiu patikėkite stebuklais. Jūsų laukia nuostabi ir jautri kelionė.

Margery Williams (1881–1944) – viena populiariausių ir mėgstamų anglų kilmės amerikiečių vaikų rašytojų, išgarsėjusi klasika tapusia knyga vaikams „Velvetinis triušis“ (1922). Profesionalia rašytoja tapusi vos devyniolikos, daugiau nei per keturiasdešimt metų Williams parašė dvidešimt keturis ir išvertė penkis kūrinius vaikams. Autorės kūryba pasižymi subtilia daiktų, dažniausiai vaikiškų žaislų, personifikacija. Daugelyje rašytojos kūrinių juntama melancholiška nuotaika, tačiau istorijos baigiasi laimingai.

Knygelėje „Velvetinis Triušis“ pasakojama istorija apie žaislinį triušiuką, kuris nori tapti mylimas ir galiausiai Tikras. Jautrus pasakojimas patiks ne tik vaikui, jis sužadins ir suaugusio skaitytojo vaikystės prisiminimus.

Šis vaikų literatūros klasikos kūrinys, su kuriuo užaugo jau ne viena karta, į lietuvių kalbą verčiamas pirmą kartą. Jaukias iliustracijas knygai sukūrė lietuvių dailininkė Rūta Dzin.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis vaiko pasaulis


Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos