• Paskutinės prekės!
Vilkų mergaitė
Formatas 16.4 x 20.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Gelrev Ongbico
Išleidimo metai 2019
Skirta nuo 11 metų
ISBN 978-609-441-551-7
Puslapių skaičius 208
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Violeta Palčinskaitė

Vilkų mergaitė

Dailininkas Gelrev Ongbico
7,39 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 2 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Vilkai nesibeldžia. Jeigu jie nori patekti vidun, jie įšoka pro langą, nesvarbu, ar jis atvertas, ar ne.

Rusijos glūdumoje, tarp miškų, kur siaučia pūgos ir naktimis girdisi vilkų staugimas, trobelėje gyvena mergaitė su mama. O šalia jų gyvena vilkai. Tie vilkai čia ne šiaip sau – tai buvę didikų numylėtiniai, išvežti ir palikti likimo valiai. Kad galėtų išgyventi laukinėje gamtoje, ir patys vilkai turi vėl išmokti būti laukiniais žvėrimis. Būtent tai ir daro mergaitė su mama – moko vilkus vėl pažinti laukinę savo prigimtį.

Bet Rusijos glūdumoje nėra saugu ir ramu gyventi, net jei vilkai ir tavo pusėje.

Britų rašytoja Katherine Rundell Lietuvos skaitytojams jau pažįstama iš knygos „Stoglaipiai“. Nuotykių istorijos „Vilkų mergaitė“ veiksmas vyksta XIX amžiaus pabaigos–XX amžiaus pradžios carinės Rusijos miškuose, siaučiant pūgoms, stingdant šalčiui ir staugiant vilkams. Pagrindinė veikėja Feodora kartu su mama yra vilkų laukintojos – joms atveža didikų kaip naminius gyvūnus augintus vilkus, kad išmokytų šiuos vėl medžioti, staugti, nepasitikėti žmonėmis ir gyventi laukinį gyvenimą. Deja, ši veikla ir po apylinkes lakstantys pavojingi žvėrys patinka ne visiems.

Knyga skirta vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams, tačiau turėtų sudominti įvairaus amžiaus skaitytojus. „Vilkų mergaitę“ puošia įspūdingi filipiniečių dailininko Gelrevo Ongbico piešiniai.

Kuo ši knyga naudinga:

 • - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
 • - Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus
 • - Skaitant nuotykių knygas, skatinamas vaiko pasitikėjimas savimi, gebėjimas rasti kūrybiškus sprendimus kebliose situacijose, optimistinis požiūris į gyvenimą – juk šių knygų veikėjai geba rasti išeitį net tada, kai daugelis pasiduotų, vadinasi, ir gyvenime neverta nuleisti rankų
 • - Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo
 • - Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Atsiliepimai

Knyga įdomi, tačiau parašyta gruboku stiliumi. Idėja papasakoti apie vilkų laukintojus yra nuostabi, bet, mano nuomone, autorė jos neišpildė iki galo. "Baltoji iltis" man patiko labiau.

Jūratė 2019-01-18

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos