Dingęs arbatinukas
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Viršelis kietas
Dailininkas Ieva Juknytė
Išleidimo metai 2023
Skirta 7–10 m.

Dingęs arbatinukas

Autorius Agnė Kairienė
Dailininkas Ieva Juknytė
7,99 €

draugystės porgrama

Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Kiškis Greitapėdis ir Voverė Rudaskruostė – geriausi draugai. Jų bičiulystė tokia stipri, kad, regis, niekas jų neišskirs! 

Tačiau gyvenime nutinka visko... Kas galėjo pagalvoti, kad du šaunūs bičiuliai ims ir susipyks dėl tokio paprasto dalyko, kaip ARBATINUKAS?

Tai pamokantis pasakojimas apie draugystę, pyktį, netikėtus atsitiktinumus ir būdus susitaikyti bei drauge išspręsti visas kylančias problemas.

Galbūt ši knyga ir jus įkvėps draugiškai susėsti ir taikiai atsigerti arbatos!

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Meniškos, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

- Ugdomas teigiamas požiūris į draugystę

- Skaitant linksmas gražiai iliustruotas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Geriausi draugai Kiškis Greitapėdis ir Voverė Rudaskruostė sumano drauge atidaryti kepyklą. Jiedu taip puikiai sutaria, kad nė negalvoja, jog kada nors galėtų susipykti. Deja, vienas nelaimingas atsitiktinumas sukiršina draugus taip, kad išsaugoti bičiulystę atrodo beveik neįmanoma. Paveikslėlių knyga apie žvėrelių tarpusavio santykius suteiks progų vaikams padiskutuoti apie draugystę, pyktį, būdus susitaikyti ir išgirsti vieniems kitus.

„Dingęs arbatinukas“ – pirmasis Agnės Kairienės kūrinys. Įkvėpimas atsirado gimus dukrai, į kurią pažvelgus kaskart kildavo milžiniškas noras padovanoti jai savo parašytą knygą. Autorė nuoširdžiai tiki skaitymo vaikams nauda, tad siekė, kad kūrinio žodynas būtų kuo platesnis ir įdomesnis bei skatintų vaikus klausinėti tėvų ir visiems drauge diskutuoti.

Kūrinį jaukiais piešiniais papuošė dailininkė Ieva Juknytė, iliustravusi ne vieną knygą ir žurnalą vaikams. Dailininkę įkvėpė vaikystės prisiminimai apie jaukias arbatėles pas tetą, kurios namuose buvo ne tik daugybė knygų, bet ir ne vienas nuostabus servizas su dailiais arbatinukais. Vieną jų dailininkė netgi gavo dovanų. Knygą puošiančios servetėlės, puodeliai, arbatinukai ir jauki atmosfera įkvėpti iliustruotojos vaikystės prisiminimų.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos