• Paskutinės prekės!
Kaip zuikis jausmus pažino (su autografu)
 • Kaip zuikis jausmus pažino
 • Kaip zuikis jausmus pažino (su autografu)
 • Knygos peržiūra

Kaip zuikis jausmus pažino (su autografu)

Autorius Šarūnė Baltrušaitienė
Dailininkas Edgaras Straukas
Formatas 20.4 x 20.6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2017
Skirta 4 - 8 m.
Puslapių skaičius 48
5,79 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 1 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Knyga su autorės parašu.

Kranklė nuskrido – pavojus praėjo, tačiau ką daryti toliau? Namai kitam girios pakrašty, o zuikelis vienas kaip pirštas nepažįstamoje vietoje.

Namai toli, o tamsus miškas pilnas pavojų. Kas pagelbės tokioje nepavydėtinoje situacijoje? Kurmis? O gal baisioji pelėda?Leiskitės į nuotykį kartu su zuikiu ir mokykitės įveikti liūdesį, baimę, pavydą ir kaip pyktį paversti džiaugsmu.

Kuo ši knyga naudinga: primenama, kokie svarbūs yra namai, pasakojama, kaip reikėtų elgtis susidūrus su gyvenimo iššūkiais, skatinama prisijaukinti baimes, kovoti su pavydu, įveikti pyktį ir liūdesį, džiaugtis dideliais, o kartais ir mažais dalykais.

Liūdesys, pavydas, baimė, pyktis, džiaugsmas. Kas tai per jausmai? Kaip vaikui juos pažinti ir kaip elgtis? Lietuvių autorės Šarūnės Baltrušaitienės edukacinė knyga „Kaip zuikis jausmus pažino”, skirta 4–8 metų vaikams. Leiskitės į nuotykį kartu su zuikiu ir mokykitės įveikti liūdesį, baimę, pavydą ir kaip pyktį paversti džiaugsmu. 

Skirtinguose knygos skyreliuose aprašomos skirtingos emocijos, jų reikšmė ir būdai bei patarimai, kaip jas priimti. Kiekvieno skyrelio pabaigoje rasite specialius klausimus mažiesiems skaitytojams, padėsiančius dar geriau suprasti zuikio, o tuo pačiu ir savo, jausmų pasaulį. 


Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos