Emilio laiškas
  • Emilio laiškas
  • Emilio laiškas
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 22 x 24.5 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Greta Alice
Išleidimo metai 2020
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 64

Emilio laiškas

Dailininkas Greta Alice
8,99 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 2 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Vieno mažo miestelio paštas veikia geriau nei visi kiti. Jame nedingsta siuntiniai, o laiškai visuomet laiku pasiekia adresatus. Jei kas pasakytų, kad tas paštas stebuklingas, būtų beveik teisus. Čia darbuojasi slapti paštininkai – Berta Ilgauodegė ir Liudvikas Šlaputis. Kasnakt jie išlenda iš savo urvelio ir kimba į darbus: rūšiuoja laiškus, dėlioja juos į tvarkingas krūveles, užklijuoja atplyšusius vokus... Pala, sakysit, o kodėl jie dirba tik naktį ir gyvena urve? 

Paštininkai Berta ir Liudvikas yra... pelės! Ir netgi labai smalsios pelės – kartais nesusituri, ima ir perskaito vieną kitą laišką. Taip sužino, kad Emilis jaučiasi vienišas, jau ne pirmus metus rašo Kalėdų Seneliui prašydamas draugo. Kalėdų Senelis tokio didelio noro išpildyti negali, tad peliukai nusprendžia patys padėti berniukui. Juk visiems reikia draugų. Ne tik prieš Kalėdas!

Kuo ši knyga naudinga:

Lavinama vaizduotė;

Lavinama iškalba, žodynas, gebėjimas pasakoti istorijas;

Lavinama empatija;

Lavinamas estetinis suvokimas;

Skatinama domėtis, klausti ir būti smalsiam.

Emilis labiau už viską nori draugo, kuris visada būtų šalia – kasmet siunčia laišką į Šiaurę prašydamas būtent tokios dovanos. Deja, net Kalėdų Senelis negali išpildyti jo troškimo. Kai slaptos pašto darbuotojos – pelės Berta ir Liudvikas –  perskaito laišką, nusprendžia pagelbėti berniukui. Bet iki švenčių liko visai nedaug laiko... 

Rašytoja Ignė Zarambaitė skaitytojų ir literatūros kritikų jau įvertinta už vaikams ir paaugliams skirtas knygas „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“, „Stebuklingi senelio batai“, „Skudurinukė“, „Juodavandeniai“. Naują „Emilio laiško“ leidimą puošia jaukios ir spalvingos dailininkės Gretos Alice iliustracijos. Sumaniųjų pašto pelyčių nuotykiai tęsis knygoje „Slapta laiškų rašymo agentūra“.


Atsiliepimai

Nuostabi spalvinga knyga, labai jauki ir prasminga.

Reda 2021-09-08

Be galo šilta ir jauki knyga bet kokio amžiaus skaitytojui!

Monika P. 2020-09-29

Labai labai laukiame šios spalvingos knygos!

Renata 2020-09-17
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos