• Paskutinės prekės!
Logico Primo. Vaikų darželyje
Formatas 16.5 x 22.5 cm
Viršelis minkštas
Dailininkas Marlit Peikert
Išleidimo metai 2015
Vertimas Iš vokiečių kalbos vertė Lina Žukauskaitė
Komplektą sudaro 16 kortelių

Logico Primo. Vaikų darželyje

Autorius Doris Fischer
Dailininkas Marlit Peikert
5,99 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 6

Kiekis

Aprašymas

LOGICO PRIMO – 3–6 metų amžiaus vaikams skirta žaidimų serija, pritaikyta užsiėmimams darželiuose, pradinėse mokyklose, parengiamosiose klasėse arba namuose. Bendradarbiaujant su kvalifikuotais vaikų darželių ir mokyklų pedagogais buvo parengta teminė, iliustruota medžiaga, skatinanti žaisti, mąstyti ir pasakoti. Temos parinktos atsižvelgiant į vaikų patirtį. Paveikslėliuose vaikai ras įvairių situacijų ir figūrų, su kuriomis jiems bus lengva susitapatinti.

LOGICO mokymo ir mokymosi programa, sukurta Vokietijoje 1993 metais, yra viena sėkmingiausių mokymosi sistemų. LOGICO rekomenduoja Lisabonos pedagoginis universitetas, 2000 metais viena iš LOGICO programų buvo nominuota „Metų žaidimu 2000“ Nyderlanduose.

Mokykimės žaisdami ir ugdydami savikontrolę

Lentelė LOGICO PRIMO žaidimams parduodama atskirai.


Atsiliepimai

2,5 metukų dar buvo per sudėtingos, bet 3-mečiui labai įdomios ir įveikiamos. Nustebino užduočių įvairovė, gausa ir įdomumas. Vaikas puikiai orientuojasi ir žaidžia vienas. Išsprendęs ima kitą kortelę ir vis grįžta prie šio žaidimo.<br /> Reikalinga Logico lentelė.<br /> Kortelės spalvingos, kietoko popieriaus, galėtų būti truputį storesnės, nes dedant po vieną laisvai laikosilentelėje - palenkus lentelę žemyn, kortelė lengvai iškrenta. Iš pradžių vaikui gan sunku pačiam įdėti kortelę į lentelę, bet kiek pasitreniravus viskas pavyksta. Mums pasiteisinęs žaidimas. Smagu matyti, kaip smarkiai (ir greitai!) vystosi vaiko loginis mąstymas.<br /> Tinka dovanoti:)

Jolita P 2022-10-23

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos