Rinkinys „Ypatingi balandžiai“
Viršelis kietas
Dailininkas Ben Wood
Skirta 7–10 m.
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Tomas Einoris

Rinkinys „Ypatingi balandžiai“

Autorius Adrew McDonald
Dailininkas Ben Wood

Šioje pakuotėje yra

14,99 €

Vietoj 17,18 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 15

Kiekis

Aprašymas

Du jauni amerikiečiai – rašytojas Andrew McDonaldas ir dailininkas Benas Woodas – kviečia nerti į linksmų įvykių balą, iš kurios be juoko ir geros nuotaikos neišlipsite.

„Tikrieji balandžiai kovoja su nusikalstamumu“ – jie stiprūs, sumanūs ir greiti. O svarbiausia – jie gaudo blogiukus ir padeda visiems, kam prireikia pagalbos. 

„Tikrieji balandžiai nebijo pavojų“ – šioje knygoje jie aiškinasi, kas grobia paukščius ir grūda juos į butelius, gaudo pasprukusį pavojingą besižnaibantį strutį ir kovoja su ponu Pyragiumi, kuris... bet juk nereikia visko atskleisti iš anksto?

Pašėlusiai linksmos istorijos apie sparnuotus tvarkos sergėtojus skiriamos ne tik 7–11 metų skaitytojams, bet ir visiems, kam patinka balandžiai.

Neilgos šmaikščios nuotykinės ir detektyvinės istorijos su komiksų elementais ypač naudingos paskatinti vaikus skaityti – linksmos istorijos, šmaikščios iliustracijos, smagūs juokeliai ir nesudėtingas tekstas padės su malonumu įtvirtinti skaitymo įgūdžius bei įsitikinti, kad skaitymas gali būti itin džiaugsmingas užsiėmimas. 


Atsiliepimai

Sūnus perskaitė abi dalis, skaitė noriai, įtraukė paveikslėliai. Labai tinka pradedantiems skaityti: nors teksto nemažai ir knygos ne iš plonųjų, bet jos suskirstytos skyriais, tekstas pateikiamas įvairiais šriftais.

Aušra K 2023-06-12

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos