• Paskutinės prekės!
Gamtos metų ratas
Formatas 24.5 x 27.6 cm
Viršelis kietas
Apdovanojimas Yra
Skirta 0–99 m.

Gamtos metų ratas

9,99 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 10

Kiekis

Aprašymas

Gamtininkas Selemonas Paltanavičius kviečia atskleisti Lietuvos gamtos paslaptis keliaujant metų laikų ratu. Šiame gausiai iliustruotame gamtos pažinimo vadove autorius pasakoja apie kiekvieno mėnesio ypatumus, siunčia trumpas žinutes, užduoda klausimus ir į juos atsako, kviečia atlikti nuotaikingus metų laikų darbelius ir... užrašo pokalbius su gamtoje sutiktais gyvūnais! Dvylikos mėnesių nuotraukos perkels į trumpus Selemono Paltanavičiaus filmuotus vaizdo įrašus, kurie atgis skaitytojų išmaniuosiuose įrenginiuose programėlėje „Metų ratas“. Mažieji klausytojai, skaitantys vaikai, suaugusieji – kiekvienas šioje knygoje atras savo mėgstamiausią pasakojimą, žinutę, nuotrauką ar iliustraciją.

Kaip naudotis programėle „Metų ratas“:

1. Į savo išmanųjį įrenginį atsisiųskite nemokamą programėlę.
2.  Siųstis iš  arba Apple-App-Store-_logo - Nixor internetinių parduotuvių. 
3.  Knygos puslapyje prie kiekvieno mėnesio pavadinimo rasite rodykle pažymėtą nuotrauką su vaizdo įrašu. 
 4. Programėlėje pasirinkite atitinkamą metų laiką ir nukreipkite įrenginio kamerą virš nuotraukos. Ekrane pamatysite nuotrauką papildantį trumpą vaizdo įrašą. Videoinstrukciją rasite čia.  

Patikrinkite, ar atsisiųsta programėlė veikia. Tikrinkite čia.

Apdovanojimai:

  • Geriausia negrožinė 2017 m. knyga.

Tinklaraštyje „Lieknos bitės“ rašoma: „Vienerių metų sulaukęs vaikas labai sparčiai pažįsta pasaulį ir aktyviai domisi jį supančia aplinka. Flora ir fauna – vienos įdomiausių temų tokiam mažyliui. <...> Mums labai patiko, kad ši didžiulė knyga suskirstyta pagal metų laikų mėnesius, todėl vaikui galima lengviau perteikti ir nupasakoti gamtos cikliškumą, paaiškinti, kuo vienas mėnuo skiriasi nuo kito, o, tuo pačiu, ir atrasti lietuvišką augaliją bei gyvūniją. S. Paltanavičius nuotaikingai ir vaikams suprantama kalba paaiškina vienus ar kitus reiškinius, užduoda klausimus, pateikia įvairių užduotėlių (kurios įtraukia ir tėvelius).“ Pilną knygos apžvalgą skaitykite čia


Atsiliepimai

Puiki knyga, kaip ir kitos Selemono knygos. Iliustracijos, nuotraukos nerealios ir tikrai informatyvi knyga ne tik vaikams. Turime namuose, tai vaikai ir net aš laikas nuo laiko ją pavartome, padiskutuojame.

Kristina P 2022-09-27

Puiki ir įdomi knyga netik vaikams, bet ir tėveliams.

Kristina F 2021-03-01

Nuostabi knyga! Manau, kad ši knyga turėtų būti kiekvieno vaiko lentynoje. Ji įdomi ne tiks savo interaktyvumu, bet puikiomis nuotraukomis ir pasakojimais apie gyvūnus gyvenančius aplinkui mus. Paėmus knygą į rankas, jauti autoriaus, gamtininko S.Paltanavičiaus šilumą. Nuostabus žmogus-nuostabi knyga.

Vitalija 2021-01-29

Mažiausius mūsų vaikus ši knyga traukia dėl nuotraukų ir judančių vaizdelių, o su vyresniais smagu spręsti užduotis, yra ką veikti ir suaugusiems. Viena iš pačių mėgiamiausių knygų mūsų namuose. Skaitome išties daug knygų, bet ši - tikras atradimas.

ELENA P 2020-12-31

Puiki lietuviška knyga apie gamtą ir jos virsmus. Pilna iliustracijų ir užduočių visai šeimai.

Monika 2020-01-11
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos