Knygų rinkinys „Klampynių kronikos“
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16,4 x 22,6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Neringa Vaitkutė
Dailininkas Monika Mitkutė
Skirta 8-11 m.
Serija „Klampynių kronikos“

Knygų rinkinys „Klampynių kronikos“

Dailininkas Monika Mitkutė

Šioje pakuotėje yra

21,99 €

Vietoj 24,57 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 7 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Mažosios Klampynės – tai ypatinga vieta, kurioje šalia gyvena žmonės ir mitologinės būtybės, o dvyniai Agata ir Airingas bei jų sesuo Smiltė yra nepailstantys nuotykių ieškotojai, nuolat prisiverdantys košės ir karts nuo karto drumsčiantys aplinkiniams ramybę.

Lietuvių vaikų rašytoja Neringa Vaitkutė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sprendimu paskelbta Vaikų literatūros apdovanojimo laimėtoja. Jos knygos jaunesniems paaugliams apie nuotykius Mažųjų Klampynių miestelyje ypač patiks fantastikos ir šiurpių nuotykių mėgėjams.

Pirmoji serijos „Klampynių kronikos“ dalis – geriausia 2018 metų knyga vaikams ir paaugliams (IBBY Prano Mašioto premija). Premija skirta už turtingą tapybišką kalbą, lietuvių tautosakos interpretaciją ir stebuklingą pasaulį, kupiną šiurpulių ir netikėtumų.

YPATINGAS PASIŪLYMAS! Dabar knygų seriją galite įsigyti specialia rinkinio kaina – už 21,99 EUR (įprasta trijų knygų kaina – 24,57 EUR)! 

Itin vaizdinga autorės Neringos Vaitkutės kalba ir gebėjimas kurti nepamirštamas istorijas ne tik įtrauks į stebuklingų ir paslaptingų nuotykių pasaulį, bet ir padės turtinti skaitytojo žodyną, paskatins domėtis lietuvių ir pasaulio mitologija, skatins kūrybiškumą. 


Atsiliepimai

Privalomąja tvarka, gyvybiškai svarbių, mano paaugliškos literatūros lentynoje turėtinų knygų tiek pirma tiek ir antra dalys. Nereali knyga!

ELENA P 2020-12-31

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos