Knygų rinkinys „Klampynių kronikos“
  • Knygų rinkinys „Klampynių kronikos“
  • Knygų rinkinys „Klampynių kronikos“

Knygų rinkinys „Klampynių kronikos“

Autorius Neringa Vaitkutė
Dailininkas Monika Mitkutė
Formatas 16,4 x 22,6 cm
Viršelis kietas
Skirta 8-11 m.
Serija „Klampynių kronikos“

Šioje pakuotėje yra

14,99 €

Vietoj 16,38 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 4 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Lietuvių vaikų rašytoja Neringa Vaitkutė šiemet Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sprendimu paskelbta Vaikų literatūros apdovanojimo laimėtoja. Jos knygos jaunesniems paaugliams apie nuotykius Mažųjų Klampynių miestelyje ypač patiks fantastikos ir šiurpių nuotykių mėgėjams.

Pirmoji serijos „Klampynių kronikos“ dalis – geriausia 2018 metų knyga vaikams ir paaugliams (IBBY Prano Mašioto premija). Premija skirta už turtingą tapybišką kalbą, lietuvių tautosakos interpretaciją ir stebuklingą pasaulį, kupiną šiurpulių ir netikėtumų.

YPATINGAS PASIŪLYMAS! Dabar abi knygas galite įsigyti specialia rinkinio kaina – už 14,99 EUR (įprasta dviejų knygų kaina – 16,38 EUR)! Pirmoji serijos dalis skaitytojų prašymu – vėl prekyboje!

Itin vaizdinga autorės Neringos Vaitkutės kalba ir gebėjimas kurti nepamirštamas istorijas ne tik įtrauks į stebuklingų ir paslaptingų nuotykių pasaulį, bet ir padės turtinti skaitytojo žodyną, paskatins domėtis lietuvių ir pasaulio mitologija, skatins kūrybiškumą. 

Skaitymas lavina vaikų koncentraciją, mąstymą, pasakojimo įgūdžius, vaizduotę bei empatiją. Nuolatos skaitantys vaikai turi aukštesnius akademinius pasiekimus visose disciplinose.


Atsiliepimai

Privalomąja tvarka, gyvybiškai svarbių, mano paaugliškos literatūros lentynoje turėtinų knygų tiek pirma tiek ir antra dalys. Nereali knyga!

ELENA P 2020-12-31

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos