Rinkinys „Lokių apkabinimai“
Viršelis kietas
Dailininkas Emilia Dziubak
Skirta 3–6 m.
Vertimas Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila

Rinkinys „Lokių apkabinimai“

Dailininkas Emilia Dziubak

Šioje pakuotėje yra

12,99 €

Vietoj 15,18 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 4 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Kas geriau nei nuoširdus apkabinimas praskaidrina dieną? O kas turi didesnę galią priversti lūpų kampučius pakilti, jei ne paveikslėlių knygos apie lokių šeimyną?

Laukta ir pasiilgta paveikslėlių knyga „Apkabink mane“ (ji ir vėl prekyboje!) ir naujausia serijos knyga „Mama, kur tu?“ puikiai dera kartu. Istorijos papildo viena kitą ir yra sutvertos skaityti susiglaudus drauge su visa šeima.

Vieno garsiausių Lenkijos vaikų rašytojų, poetų ir dramaturgų Przemysławo Wechterowicziaus knygos susilaukė daug dėmesio visame pasaulyje. Šias knygas jaukiai iliustravo lenkų dailininkė Emilia Dziubak.

„Apkabink mane“ – tai linksmas ir šiltas pasakojimas apie lokiuką ir jo tėtį, kurie, nusprendę, kad apkabinimas turi didžiulę galią nuraminti ir praskaidrinti dieną, keliauja po gimtąjį mišką, stengdamiesi apkabinti ir pradžiuginti kuo daugiau jo gyventojų.

„Mama, kur tu?“ – linksmas ir jaukus pasakojimas apie lokių šeimą. Lokiukas ir tėtis Lokys šiltai apkabinę visus miško žvėris prisiminė, kad turi pasitikti mamą prie kreivojo gluosnio. Mama Lokė taip pat skubinasi pas vyrą ir sūnų, bet pakeliui jai dar tenka sutikti daugybę miško gyventojų, kurie irgi trokšta šilto lokiško apkabinimo...


Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos