Rinkinys „Slaptieji agentai“
Viršelis kietas
Skirta 7–10 m.
Vertimas Iš švedų kalbos vertė Elžbieta Kmitaitė
Serija Aš skaitau!

Rinkinys „Slaptieji agentai“

Autorius Martin Widmark

Šioje pakuotėje yra

11,99 €

Vietoj 13,58 €

Kiekis

Aprašymas

Knygų serija „Pabaisų agentė Nelė Rap“ – linksmos ir pilnos nuotykių istorijos apie dešimtmetę pabaisų agentę. Vieno skaitomiausių šiuolaikinių švedų vaikų autoriaus, nacionalinės Švedijos premijos „Illis Quorum“ laureato Martino Widmarko (g. 1961 m.) knygos išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų, o Lietuvos skaitytojams rašytojas jau pažįstamas iš serijos „Sekliai Lasis ir Maja“ bei paveikslėlių knygų „Ilga kelionė“„Atgijęs namas“ bei „Mažoji Smilgelė Laimės šalelėje“.

„Pabaisų agentė Nelė Rap 2. Frankenšteinas“ – Nelei Rap ir jos basetui vardu Londonas tenka pavojinga užduotis – išsiaiškinti, ar jos mieste gyvenantis piktas ir negailestingas žmogus iš tiesų yra Frankenšteinas. Ir, jei tai tiesa, sugalvoti, ką daryti toliau!

„Pabaisų agentė Nelė Rap 3. Vilkolakiai“ – Nelei Rap ir jos basetui vardu Londonas tenka ypatinga užduotis – surasti mieste gyvenančius vilkolakius. Ir, jei pavyks, pasiekti, kad jie nebebūtų tokie pavojingi.

Šios dvi knygos yra idealus skaitinys pradinukui. Linksmos ir įtraukiančios istorijos skatins skaityti ir leis mėgautis tekstu, o trumpi ir aiškūs sakiniai, į daug neilgų skyrių suskaidytas iliustruotas pasakojimas net ir sunkiau skaitančiam vaikui padės lengvai ir maloniai tobulinti įgūdžius.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos