• Paskutinės prekės!
Mažosios Laimiuko žinios
Formatas 14.4 x 14.1 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Paulius Juodišius
Išleidimo metai 2008
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 120

Mažosios Laimiuko žinios

Dailininkas Paulius Juodišius
8,00 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Tai smagi paveikslėlių knyga mažiesiems! Arba humoristinės literatūrinės-žurnalistinės istorijos apie neįtikėtinus išradimus bei įvykius, kurių nonsensiška tematika bus patraukli ir vyresniojo amžiaus vaikams bei fantazijos nestokojantiems suaugusiesiems. 


Pauliaus Juodišiaus tekstai primena rubriką „Įdomybės“ bet kokio dienraščio paskutiniame puslapyje arba skyrelį „Nesąmonių muziejus“: čia susipažinsite su naujos eros automobiliu „Runkecukrois“, varomu runkeliais, kartu su Priekulės nepaprastųjų tyrimų institutu (kurį gerai pažįsta visi vaikai, skaitantys žurnalą „Laimiukas“) ir jo darbuotojais leisitės į Kalėdų Senelio paieškas, sužinosite apie tai, kodėl pašlijo Amerikos ir Lietuvos santykiai... P. Juodišius ironizuoja šiuolaikinio pasaulio realijas, žongliruodamas kalbos klišėmis šmaikščiai pamėgdžioja publicistinį stilių.

Ši knygelė kviečia skaitytoją pažvelgti į jį supančią aplinką nauju žvilgsniu, atrasti malonumą pačiam fantazuoti, perkurti sausus žurnalistinius faktus taip, kad jie nuspalvintų kasdienybę, įkvėptų norą kurti.

Knygelės autorius 2006 metais gavo Tarptautinės vaikų ir jaunimo asociacijos (IBBY) apdovanojimą už Geriausią metų knygą vaikams („Amarėlio pyragas“).


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos