Nepasaka, arba pasaka apie Ne
 • Nepasaka, arba pasaka apie Ne
 • Nepasaka, arba pasaka apie Ne
 • Knygos peržiūra
Formatas 22 x 24.5 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Lina Ribinskė
Išleidimo metai 2019
Skirta 4–8 m.
Puslapių skaičius 32

Nepasaka, arba pasaka apie Ne

Dailininkas Lina Ribinskė
7,19 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 7

Kiekis

Aprašymas

Ar kada susimąstei apie mus supančius žodžius? Kiek jų daug ir kokie visi skirtingi. Vieni žodžiai yra linksmi, kiti – liūdni. Vieni skanūs, kiti – nelabai. O ar kada pagalvojai, kaip sunku žodžiui NE? Su juo nelengva susidraugauti, nes jis atrodo niūrus ir liūdnas. Bet įsivaizduok, kad vieną dieną NE dingsta! Jo niekur nebėra! Ar žodžių karalystėje be NE gyventi tikrai būtų linksmiau?

Debiutuojančių lietuvių autorių Vaivos Rutkauskaitės ir Linos Ribinskės paveikslėlių knyga patiks ne tik mažiems ir dideliems (sukurta 4–8 m. skaitytojams), jau mokantiems ištarti NE, bet ir tiems, kurie norėtų išmokti sakyti NE daug dažniau. Smagi ir jaukiai iliustruota istorija suteiks galimybę pasikalbėti ne tik apie žodį NE, bet ir draugystę, toleranciją, minčių ir emocijų raišką ir tai, jog kiekviena situacija, kad ir kokia nepataisoma atrodytų, turi teigiamą pusę.

 

Nors ši paveikslėlių knyga prekyboje pasirodė tik 2019 m. gruodį, ji jau spėjo sulaukti didžiulio susidomėjimo, o tai – jau antrasis leidimas!


Atsiliepimai

Gimus dukrai prisiklausiau visokiausių teorijų apie žodžio "ne" galią. Tačiau ši istorija privertė į viską pažiūrėti kiek kitu kampu, o su dukra vis pakalbam apie "skanius", "malonius" ir kitokius žodžius. Įdomi tiek vaikams, tiek suaugusiems!

Vitalija V 2023-09-09

Nuostabi knyga. Vietomis, net sugraudino.

Karolina M 2023-03-20

Sūnui patiko, stebėjosi, kaip tai gali būti, paskui net pats perskaitė visą knygą.

Renata J 2023-01-22

Tikrai įdomu skaityti tiek vaikams, tiek tėvams. Istorija ne tik apie NE žodį, bet ir supažindina vaiką su žodžių pasauliu.

Kamilė S 2023-01-17

Sūnui labai patikusi knygelė, Pirmas kelias dienas kalbėjo kaip jam buvo gaila "Ne" ir kaip gerai kad susirado draugų. Prieš miegutį dažnai paprašo ją paskaityti.

Vaida M 2022-11-08

netikėta pasaka paie labai svarbų žodelį NE. tiks ir vaikučiams ir suaugusiems, nes patys mes tikrai ne visada susimąstome, koks svarbus gali būti šis žodis, ir kaip drastiškai pasikeitų pasaulis, jei jo nebeliktų. patiko, jog vieni iš "seniausių ir išmintingiausių žodžių" buvo "mama" ir "tėtis" manau tuo pačiu tai įkvepia vaiką nebijoti ir eiti pasitarti su mama ir tėčiu :) knygelė visai šeimai :)

Ilma P 2022-11-07

Labai patiko ir vaikams ir man, suaugusiai mamai buvo apie ką pamastyt :)

Vita Z 2020-12-17

Gavom dovanų, labai patiko knygelė, gražiai parašyta ir prasminga. Vaikams iškart patiko

Laima 2020-05-15
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos