Trupininis ir Purvinis
 • Trupininis ir Purvinis
 • Trupininis ir Purvinis
 • Knygos peržiūra
Formatas 21,4 x 27,6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Jelena Brezovec
Išleidimo metai 2020
Skirta 4–8 m.
Puslapių skaičius 56
Vertimas Iš kroatų kalbos vertė Kristina Tamulevičiūtė

Trupininis ir Purvinis

Autorius Jelena Pervan
Dailininkas Jelena Brezovec
7,59 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Aūūūūūūū!

Ar netoliese yra vaikų, kurie nemėgsta praustis, plautis rankų, valytis dantų ar trinktis galvos? Arba mėgsta, bet kartais pamiršta?

Du išdykėliai mikrobai Trupininis ir Purvinis kaip tik ieško murzinos žaidimų aikštelės, kurioje galėtų kelti puotą. Galbūt tavo panagės tiktų mikrobų gimtadienio šventei? O gal tavo tarpdančiuose yra šokolado? Trupininis ir Purvinis mielai atsikraustys ten, kur tvyro jauki nešvara!

Bet ar tikrai smagu, kai tavo panagėse, burnoje ir plaukuose apsigyvena nenaudėliai mikrobai? Ši knygelė padės sužinoti, kas nutinka, kai įsišėlsta Trupininis ir Purvinis, ir kaip praustis bei valytis dantis, kad nuo jų apsisaugotum!

Šioje knygoje – net trys smagios ir pamokančios istorijos apie tai, kas nutinka, kai užmirštame kasdienę higieną ir, žinoma, naudingi patarimai, kaip laikytis švaros ir neprisileisti jokių nenaudėlių mikrobų. Tegul jie eina išdykauti kur nors kitur!

Bendravardžių kroačių rašytojos Jelenos Pervan ir dailininkės Jelenos Brezovec kūrinys – tai žaismingos istorijos apie išdykusias bakterijas. 

Kuo ši knyga naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

• Ugdomas meninis skonis ir grožio suvokimas

• Žiūrinėjant iliustracijas su daug įdomių ir šmaikščių detalių lavėja pastabumas, gebėjimas susikaupti, išlaikyti dėmesį

• Skaitant linksmas, jaukiai iliustruotas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Trupininis ir Purvinis – du nedori mikrobai, kuriems labai patinka švęsti gimtadienius purvinose panagėse, keliauti po neplautus ir nešukuotus plaukus ir, žinoma, kokio nelaimingo vaiko burnoje virti šlykštynių kakavą pagal močiutės receptą. Šioje knygelėje – net trys smagios ir pamokančios istorijos apie tai, kas nutinka, kai neplauni rankų, netrenki plaukų ir pamiršti valytis dantis. Ir, žinoma, naudingi patarimai, kaip laikytis švaros ir neprisileisti jokių nenaudėlių mikrobų. Tegul jie eina išdykauti kur nors kitur!

Kroatų rašytoja Jelena Pervan nuolat rašo ir bendrauja su vaikais ir suaugusiaisiais. Jei nerašo ir nekalbina žmonių apie knygas arba maistą, tuomet greičiausiai ką nors kramsnoja. Jai labiausiai patinka knygos, filmai, vaikai, šunys, saulėti rytai, lietingi sekmadieniai, įdomūs žmonės, geras humoras ir vanilinis pudingas.

Istorijas apie išdykėlius mikrobus žaismingai iliustravo kroatų dailininkė Jelena Brezovec. Dailininkė Zagrebo universitete studijavo sociologiją ir kroatų kultūrą, o dailė ilgą laiką jai buvo tik pomėgis. Tačiau Jelena greitai suprato, kad piešti jai patinka labiausiai, tad dabar nuolat kuria iliustracijas paveikslėlių bei užduočių knygoms, vadovėliams ir mobiliųjų telefonų programėlėms.


Atsiliepimai

Labai smagi knygelė, keturmetė dukra kvatoja už pilvo susiėmusi, kai ją skaitome. Žaisminga istorija, primenanti, kodėl reikia plautis rankas, trinktis plaukus ir valytis dantis.

Deimantė D 2024-02-15

Kai tik nesinori plautis rankų, ar valytis dantų, būtinai reikia prisiminti apie Trupininį ir Purvinį, bei kokių pokštų šie du nedori mikrobai gali iškrėsti.<br /> Viena mėgstamiausių mūsų knygelių. Patinka abiems vaikams, tiek 7m., tiek ir 4m.

Indrė P 2022-10-09

Tada dar penkiametei skaičiau, tai taip juokdavosi. Kai kurias vietas atmintinai išmoko. Dabar šešiametė ir dar atsimena šią knygą.

Asta 2021-04-24

Tokia smagi knygutė, kad negaliu nei ždiais apsakyti, 4 metų skaitytojai padarė gana stiprų įspūdį, paskatino daryti tai ką daro kasdien dar stropiau! Liuks tikg geriausi atsiliepimai!

ELENA P 2020-12-31

Puiki knyga ,labai patiko 5-mečiui skaitem 3 kart iš eilės

Aušra 2020-09-20

Nuostabi knyga, labai patiko 4mečiui!

Julija M 2020-07-09
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos