Blusyno pasakojimai
 • Blusyno pasakojimai
 • Blusyno pasakojimai
 • Knygos peržiūra
Formatas 19.1 x 21.7cm
Viršelis kietas
Dailininkas Lina Žutautė
Apdovanojimas Yra
Išleidimo metai 2018
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 140

Blusyno pasakojimai

Dailininkas Lina Žutautė
8,63 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 2 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Viename šios knygos apsakyme rašoma apie kvepiantį vaikų vėją, nuo kurio autobuse pasidaro jaukiau ir linksmiau. Toks vėjas, kone viesulas, įsisukęs į XXI amžiaus pradžios lietuvių vaikų ir paauglių literatūrą buvo ir penkios Gendručio Morkūno (1965–2009) knygos, kurias jis spėjo parašyti per neilgą savo gyvenimą.

„Blusyno pasakojimus“ pripažindami Geriausia 2008 metų knyga vaikams, mes, suaugėliai, kalbėjome apie paradoksalų mąstymą, magiškąjį realizmą, neįprastą pasaulėjautą...

Jauniesiems knygos skaitytojams galima pasakyti ir kitaip: Gendrutis Morkūnas apsakymuose (kartais labai panašiuose į melų pasakas) vaizduoja vėjo sujauktą, aukštyn kojom apverstą pasaulį, kuris vienu metu ir juokingas, ir paslaptingas, mįslingas.

Stebinanti išmonė, vaizduotė, minties ir žodžių žaidimai – štai iš ko susideda šios knygos literatūrinis vėjas. Nebijokite pakliūti į jo sūkurį!

Kęstutis Urba

Knygos ištraukos „Vakaro pasakoje“:
„Veidrodžio pranašystės“ ir „Baisiai gudri programa“. Klausyti


Atsiliepimai

O man kaip tik labai patiko, su visa šeima skaitėm balsu ir kvatojomės. Labai daug subtilaus humoro, išmonės, fantazijos bei gilesnio žvilgsnio į mūsų, žmonių, prigimtį, svajones, silpnybes. Kad ši knyga sužavėtų, turbūt reikia būti šiek tiek svajotoju, kuriam vis kyla mintys "o kas būtų, jei vieną dieną nutiktų tas ir tas?" Mane sužavėjo!

Eglė 2020-06-01

Vaikam persunku ir suaugusiems sunku suprasti. Tai kaip vėliau galima įbrukti, bet kokią knygą, kad skaitytų po tokių nesąmonių. Nemėgs vaikai skaityti knygų.

Liucija 2018-10-30
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos