Lobių ieškotojai 2. Atlantų lobis
Formatas 16.4 x 22.6
Viršelis kietas
Dailininkas Marius Zavadskis ir Jacek Pasternak
Išleidimo metai 2018
Skirta nuo 9 metų
Puslapių skaičius 208
Vertimas Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila

Lobių ieškotojai. Atlantų lobis (2)

Dailininkas Marius Zavadskis ir Jacek Pasternak
8,79 €
7,91 €
ir sutaupykite 0,88 € (10%)

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

 

Atlantų lobių raktas yra du antspaudai.

Pirmas nurodys antrą ir nuves į dugną, kur ilsisi akis.

Antras atvers slaptas duris.Tikri archeologijos paslapčių mėgėjai – Bartekas, Anė, Merė Džeinė, Džimas ir Martinas – atkeliauja į Graikiją, nusiteikę puikiai ir ramiai praleisti atostogas, tačiau reikalai pakrypsta kiek kita linkme. Į Santorino salą atvyksta garsus profesorius, atliekantis archeologinius tyrinėjimus. Tačiau sumanūs vaikai nujaučia, kad šio ketinimai nėra tokie jau kilnūs.

Bet ar gali būti, kad Atlantida iš tiesų egzistavo? Ar gali būti, kad garsieji atlantų lobiai visai ne mitas? Ar vaikams pavyks padaryti atradimą, dėl kurio teks perrašyti visus istorijos vadovėlius iš naujo? Kol suras atsakymus į visus klausimus, jiems teks įminti ne vieną sumaniųjų atlantų paliktą mįslę.

Ar patinka įtraukiančios istorijas apie lobius, jų paieškas ir radybas? Tuomet tai yra knyga, kurią tikrai verta perskaityti. Įtraukiantis pasakojimas apie penkių vaikų kompaniją ir jų draugus suaugusiuosius paliks įspūdį ilgam. Šaunioji kompanija šįkart keliauja į Graikiją, kur mėgina įminti paslaptingą Atlantų lobio mįslę. Pasakojimas išlaiko intrigą iki pat paskutinio puslapio.

Tai antroji lenkų autorės Agnieszkos Stelmaszyk knygų serijos „Lobių ieškotojai“ dalis. Visose „Lobių ieškotojų“ serijos knygose šalia nuotykių ir įtraukiančio pasakojimo daug dėmesio skiriama įdomiems istoriniams, geografiniams faktams bei archeologinėms žinioms, tad skaitydami šias knygas vaikai ir paaugliai ne tik maloniai praleis laiką, bet ir įgis naujų žinių, bus skatinami domėtis istorija, geografija ir įvairių pasaulio šalių kultūra. Šioje, antrojoje serijos knygoje, lobių ieškotojai patraukia į pilną paslapčių Graikiją. Kiekvienoje serijos knygoje – atskira nuotykių istorija, tad jas galima skaityti tiek iš eilės, tiek pasirinktinai pagal labiausiai dominančią pasaulio šalį.


Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos