Mamulė Mū laipioja po medžius
 • Mamulė Mū laipioja po medžius
 • Knygos peržiūra

Mamulė Mū laipioja po medžius

Autorius Jujja Wieslander
Dailininkas Sven Nordqvist
Formatas 16.6 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2016
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 104
Vertimas Iš švedų kalbos vertė Raimonda Jonkutė
Serija Mamulė Mū
6,79 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 2 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Jeigu būčiau karvė, norėčiau būti Mamule Mū. Mat tada turėčiau tokią žvalią, aikštingą ir ištikimą draugę Varną. Ir gal į medį įstengčiau įsiropšti...

Deja, esu tik vaikų literatūros kritikas ir mano pareiga Jums paliudyti, jog šitoji knyga yra tiesiog puiki knyga, tikras atradimas. Šmaikšti, linksma, talentingai išversta. Ją lengva skaityti, o tiems, kurie dar to nemoka, turėtų būti smagu klausytis. Jeigu yra ne taip, – tegul man uodegą nurauna! 

Ak, bet aš juk ir ne Varna, tik... vaikų literatūros kritikas, turįs Jums paaiškinti, jog istorijas apie Mamulę Mū ir Varną sugalvojo švedų rašytoja Juja Vislander (Jujja Wieslander) su savo vyru Tomu. (Apskritai, kurti juos paskatino jų pačių vaikai.) Po vyro mirties Juja daugumą istorijų parašė jau viena. Be dešimties pasakų, kurias rasite šioje knygoje, dar yra daugybė paveikslėlių knygų. Visas jas iliustravo garsusis Svenas Nordkvistas, mums jau pažįstamas iš knygų apie dėdulę Petsoną.

Tad skaitykim ir nekarksėkim. Mūūū...

Kęstutis Urba

Jujja Wieslander ir Svenas Nordqvistas – šaunus dviejų švedų kūrybinis duetas. Jų knygelės apie linksmuoles karvę Mamulę Mū ir Varną – tikras lobis norintiems, kad vaikai pamėgtų knygas. Linksmos, šiltos, juokingos ir jaukiai iliustruotos istorijos pradžiugins ir vaikus, ir suaugusius skaitytojus. Mamulė Mū ir Varna nuolat patenka į įvairias juokingas situacijas, kurias smagu aptarti kartu šeimoje, padiskutuoti, ką jaučia knygų veikėjai ir koks poelgis būtų teisingiausias. Šioje knygoje – daug trumpų šmaikščių istorijų, kurias bus smagu skaityti ne tik prieš miegą.

Edukacinė nauda:

 • Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;
 • Ugdomas humoro jausmas;
 • Ugdomas meninis skonis;
 • Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas;
 • Skaitant linksmas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.


Atsiliepimai

Labai smagios knygutės. Mano pirmoko vasaros skaitiniai, nuo Mamulės Mū vaikas pamėgo knygas, turim naujausias, o senesnių nerandam, o labai norėtųsi.

Kristina 2019-07-05

Sias visas knygutes skaitem su vaikais, kai jie dar buvo maziukai. Labai linksmi ir nuotaikingi pasakojimai apie karvutes Mu nuotykius. Patiks ir vaikams, ir suaugusiems

Eugenija 2019-01-02
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos