• Akcija
Namai Kalėdoms
  • Namai Kalėdoms
  • Namai Kalėdoms
Žiūrėkite video apie šią prekę!
Formatas 16,4 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Išleidimo metai 2020
Skirta nuo 10 metų
Puslapių skaičius 224
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Rita Bakanienė
Viršelio dailininkas Shutterstock

Namai Kalėdoms

Autorius Greg Kincaid
Viršelio dailininkas Shutterstock
5,59 €
7,99 €
30 %

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 1 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Todui Makrėjui dvidešimt ketveri, bet jis šiek tiek kitoks nei kiti vaikinai. Jam sunku suprasti kai kuriuos dalykus, o mokslai ir praktinės kasdienio gyvenimo užduotys dažnai tampa tikru iššūkiu. Tačiau jis labai myli gyvūnus ir turi auksinę širdį. Nuo tada, kai priglaudė retriverio mišrūną vardu Kalėdos, Todo gyvenimas pasikeitė į gerą. Jis pasiryžo išsikraustyti iš tėvų namų ir jau kelerius metus dirba prieglaudoje, kur prižiūri ir dresuoja šunis bei ieško jiems naujų namų. Šis darbas džiugina Todą ir puikiai jam sekasi, tačiau gyvenimas miestelyje vis sunkėja. Daugybė žmonių netenka darbo, visiems trūksta pinigų ir miestelis nebegali išlaikyti prieglaudos. Todas kartu su drauge Laura nusprendžia nepasiduoti – juk kiekvienam augintiniui reikia mylinčių namų.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Ugdoma meilė gyvūnams, atsakomybė už juos

- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip spręsti iškylančias problemas 

- Pagrindinių veikėjų vertybės – sąžiningumas, darbštumas, atsakingumas, meilė šeimai, pagarba artimo žmogaus sprendimams

Todas Makrėjus – simpatiškas ir geros širdies jaunuolis, turintis raidos sutrikimų, tačiau šie netrukdo jam dirbti prieglaudoje ir rūpintis gyvūnais. Todą ir jo šunį vardu Kalėdos pažįsta visas miestelis. Jis netgi išdresavo labradorę Greisę, kad ši taptų puikiu šunimi pagalbininku savo šeimininkei Laurai, kuriai sunku judėti. Tačiau į miestelį atėjus sunkmečiui ir žmonėms nebeišgalint auginti šunų ir kačių, prieglaudai iškyla didelė grėsmė. Ši knyga – ne tik jaukus kalėdinis pasakojimas, bet ir istorija apie nuoširdų žmogaus ir šuns ryšį bei drąsą būti savimi. 

Amerikiečių rašytojas Gregas Kincaidas (g. 1957 m.) labai myli gyvūnus ir mėgsta rašyti apie žmogaus ir augintinio ryšį. Kai nerašo, dirba teisininku. Autorius kartu su šeima gyvena fermoje Kanzase ir augina tris arklius, du šunis ir dvi kates. Lietuvos skaitytojai jau pamėgo jo knygas „Šuo vardu Kalėdos“ ir „Kalėdų bičiulis“, kuriose atskleidžiama Makrėjų šeimos gyvenimo istorija bei draugystė su šunimis.


Atsiliepimai

Knygą "Namai Kalėdoms" perskaičiau per vieną dieną, negalėjau atsitraukti, graži istorija, priverčia daug kartų aikčioti: "Kaip bus dabar? ir su palengvėjimu nusišypsoti. Verta dėmesio, gerumą skleidžianti knyga

Gražina 2021-01-01

Gal reikia truputį priešistorės ir prisistaymo: esu rašytoja, rašau paaugliams, bendrauju su jaunais žmonėmis važinėdama po mokyklas. Labai įstrigo kartą skaitančios paauglės mintis: na kodėl visos knygos paaugliams tokios liūdnos? Man patinka liūdnos, skaudžios ir tokios gerai papurtančios knygos, bet tada gerai susimąsčiau: gi tikrai kartais norisi paskaityti ką nors pozityvaus, nuteikiančio gerai, paliekančio tave pakylėtą, o ne giliai susimąsčiusį apie skaudžius dalykus. Jeigu dabar sutikčiau tą merginą iš pasakojimo, iš karto rekomenduočiau „Namai Kalėdoms“ . Knyga yra kaip „filmai šeimai“ (visi vieni namuose, šrekai ir t.t.) – tinkama tikrai visiems, tik istorija galima mėgautis ne dvi valandas, kaip kad trunka filams, o tikrai daugiau (na nebent skaitote labai greitai :)).

Eglė R. 2020-11-12
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos