Nevala Bertis. Klykt!
  • Nevala Bertis. Klykt!
  • Nevala Bertis. Klykt!
Formatas 15,6 x 23.4 cm
Viršelis kietas
Dailininkas David Roberts
Išleidimo metai 2020
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 96
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Valdas Kalvis
Serija Aš skaitau!

Nevala Bertis. Klykt!

Autorius Alan MacDonald
Dailininkas David Roberts
5,99 €

Lojalumo porgrama Pirkdami gausite iki 1 lojalumo taškų.

Kiekis

Aprašymas

Ką daryti, kai visi draugai eina švęsti Helovino, o tau tėvai liepė likti namie su vos keliais saldainiais? Bertis tikrai nesėdės vienas ir neliūdės. Jis turi ŠIURPIAI GERĄ planą!

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Lavėja humoro jausmas, skatinama drąsa ir kūrybiškumas

- Trumpi, linksmi pasakojimai, neilgi sakiniai, didesnis šriftas padės maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius

- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Rašytojo Alano Makdonaldo (Alan MacDonald, g. 1958 m.) ir iliustruotojo Deivido Robertso (David Roberts, g. 1970 m.) bendras darbas – knygutės apie Bertį ir draugus. Šioje Bertis kuria siaubo kambarį, nenori su tėvais važiuoti į kaimo sodybą ir dalyvauja žodžių tarimo paraidžiui konkurse. Linksmos ir nuotaikingos istorijos jau išmokusiems skaityti padės nesunkiai ir smagiai įtvirtinti įgūdžius.

Alanas Makdonaldas turi du katinus – brolius Eriką ir Ernį. Jei nerašytų knygų vaikams, būtų kelionių fotografas arba superherojus. Vaikystėje su broliu norėjo būti kaip Betmanas ir Robinas, persirengę kostiumais bandė įtikinti savo jaunesnę sesę, kad išgelbės pasaulį. Būdamas septynerių metų mokykloje laimėjo nacionalinį dailyraščio konkursą ir jam buvo įteiktas rašiklis, ant kurio auksinėmis raidėmis išgraviruotas autoriaus vardas. Galbūt dėl to Alanas ir pradėjo kurti.

Deividas Robertsas gimė Liverpulyje. Jis nuo pat mažens visada mėgo piešti ir nekantravo ištrūkti iš mokyklos, kad galėtų eiti į Meno koledžą. Jis labai domėjosi keramika ir studijavo mados dizainą Mančesterio metropoliteno universitete. Pabaigęs universitetą dirbo malūnininku, tačiau visada jautė, kad jo tikrasis pašaukimas yra iliustruoti knygas vaikams. 1995 m. galiausiai įgyvendino savo svajonę tapti knygų dailininku. Deividas laiko save privilegijuotu ir laimingu dirbdamas mylimą darbą. 

Knyga priklauso serijos „Aš skaitau“ antram lygiui – įtraukiančios istorijos, lengvai parašytas tekstas, neilgi sakiniai, kiek didesnis šriftas, humoras, nuotykiai ir vaiko akiai malonios iliustracijos skaitymą pavers ne prievole, o maloniu laiko leidimo būdu.


Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos