

„Tau nereikia didvyrių giesmės. Reikiatikėti savimi. Ir dar – turėti gerų draugų ir šeimą.“
Svajoti reikia atsargiai, nes norai kartais išsipildo. Būtent taip ir nutinka nindzei Timiui. Jis labai norėtų, kad jo ir kitų draugų nindzių žygdarbiai būtų apdainuoti! Muzikos dvasia Raksina galėtų tai padaryti... jei tik nebūtų tokia pikta. Ir kodėl Vincentas, iškvietęs ne pačių geriausių ketinimų turinčią dvasią, toks panašus į patį Timį? Šįkart katinėliui teks kovoti ne tik su priešais, bet ir su savimi.
Kuo ši knyga naudinga:
- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus
- Ugdomas teisingumo suvokimas
- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo
- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis
„Nindzė Timis ir dingusių dainų kambarys“ – ketvirtoji švedų rašytojo ir iliustruotojo Henriko Tammo nuotykių knyga apie katinus Timį ir Florą, šermuonėlį Simoną, lemūrę Isę, mergaitę Matildą ir kitus draugus. Pilnos nuotykių ir herojiškų poelgių, patraukliai iliustruotos knygos susilaukė didžiulio populiarumo tiek gimtojoje Švedijoje, tiek Lietuvoje. Henrikas Tammas sulaukė pripažinimo ne tik už literatūrą vaikams – jis taip pat prisidėjo prie pripažintų Holivudo animacinių filmų „Šrekas“ ir „Narnijos kronikos“ fantastinių pasaulių kūrimo.
7–10 m. vaikas mėgausis skaitydamas apie kvapą gniaužiančius nuotykius šiaurėje, mokysis sumanumo, kilnumo, supras, kiek daug drąsos atsiranda veikiant dėl kilnaus tikslo.
Surinkome visas dalis. Nesitikėjome, kad taip įtrauks. Įdomūs nuotykiai, patiko visai šeimai.