Nindzė Timis ir pagrobtas juokas
Formatas 16.6 x 22.6 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Henrik Tamm
Išleidimo metai 2015
Skirta 7–10 m.
Puslapių skaičius 184
Vertimas Iš švedų kalbos vertė Elžbieta Kmitaitė

Nindzė Timis ir pagrobtas juokas (1)

Autorius Henrik Tamm
Dailininkas Henrik Tamm
8,39 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 8

Kiekis

Aprašymas

Timis šiltai nusišypsojo.

– Mes juk tik pakvaišę išradėjai.
Matilda jau norėjo nusijuokti, bet staiga nutiko kai kas labai keista. Nors ji prasišiepė, bet nieko nepasigirdo. Mergaitė stovėjo nutaisius keistą grimasą, o Timis žvelgė laukdamas, kada ji pagaliau prajuks.

Timis – ne pagal amžių išmaningas katinas, Simonas – itin išvaizdus šermuonėlis, o broliai Džasperas ir Kasparas – matematiką dievinantys paršeliai. Štai tokia spalvinga komanda narsuolių ryžtasi gelbėti Elisandrijaus miestą, kai kažkas imasi vogti žmonių ir gyvūnų vaikų juoką. Kam ir kokių galų prireikė mažųjų kikenimo ir krykštavimų? Ar čia tik nebus įsivėlęs šiurpus mėlynasis kiškis? Ar pavyks šauniajai ketveriukei tapti geraisiais nindzėmis ir išgelbėti vaikų juoką?

Henrikas Tammas gimė Švedijoje, augo Tanzanijoje, Peru ir Pakistane, o mokėsi JAV, tad nenuostabu, kad jo pirmosios knygos „Timis ir pagrobtas juokas“ margame ir stebuklingame pasaulyje dangoraižiai bambukiniai, paršeliai puikiai išmano matematiką, o katinai šiek tiek pasistengę gali tapti nindzėmis. Paties rašytojo iliustruotas pasakojimas – apie keturis draugus, kurie negali pakęsti neteisybės ir skriaudų savo mieste, tad vieną dieną nusprendžia viską pakeisti. Tai istorija apie ryžtą pagelbėti kitiems ir drąsą, slypinčią net mažiausiuose padarėliuose. Pasakojimai apie narsuolį katinėlį Timį ir jo draugus tapo itin populiaria nuotykių knygų serija ir Švedijoje, ir Lietuvoje.

Henrikas Tammas sulaukė pripažinimo ne tik už literatūrą vaikams – jis taip pat prisidėjo prie pripažintų Holivudo animacinių filmų „Šrekas“ ir „Narnijos kronikos“ fantastinių pasaulių kūrimo. 

7–10 m. vaikas mėgausis skaitydamas apie kvapą gniaužiančius nuotykius šiaurėje, mokysis sumanumo, kilnumo, supras, kiek daug drąsos atsiranda veikiant dėl kilnaus tikslo.

Kuo ši knyga naudinga:

 • Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
 • Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus
 • Ugdomas teisingumo suvokimas
 • Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo
 • Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Knygos ištraukos „Vakaro pasakoje“:

1 dalis
2 dalis
3 dalis
4 dalis
5 dalis


Atsiliepimai

Surinkome visas dalis. Nesitikėjome, kad taip įtrauks. Įdomūs nuotykiai, patiko visai šeimai.

Renata J 2023-01-22

Tikrai labai įdomi, įtraukianti knyga, kupina neįtikėtinų katino - nindzės Timio ir jo draugų nuotykių. Įdomiai skaitosi, be galo gražios iliustracijos. Tai knyga, kurią mielai skaito ir vaikas (mano atveju 7 metų berniukas), ir mama :) Nusipirkome visas šio autoriaus Nindzės Timio knygas ir mielai skaitome.

Laura Š 2020-11-19

jusu knygos tiesiog nerealios, tiesiog uzveda ir norisi kad atsirastu 4,5,6 dalys:)

agota 2019-11-05
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

  Niekorimto.lt pasiūlymas
  Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
  Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

  Naujausios istorijos