Pusiau brolis
Formatas 16 x 22 cm
Viršelis kietas
Dailininkas Paulius Uziela
Išleidimo metai 2020
Skirta nuo 11 metų
Puslapių skaičius 360
Vertimas Iš anglų kalbos vertė Miglė Šaltytė

Pusiau brolis

Autorius Kenneth Oppel
Dailininkas Paulius Uziela
9,99 €

draugystės porgrama Pirkdami gausite draugystės taškų: 9

Kiekis

Aprašymas

Jis atkeliavo per mano gimtadienį.

Mes to neplanavome – tiesiog taip išėjo.

Ta diena buvo kupina įvykių. Birželio 30 dieną, apie pusę keturių ryto, aš tapau paaugliu. Tačiau tą įvykį pramiegojau. Parpiau miegmaišyje, patiestame ant grindų tuščiame naujųjų mūsų namų kambaryje kitame šalies gale.

Benas Tomlinas trylika metų buvo vienturtis sūnus. Bet nuo šiol jo gyvenimas pasikeis. Nuo šiol Tomlinai turės naują šeimos narį vardu Zanas.

Zanas – tikrų tikriausia šimpanzė. Tačiau Tomlinai jį augins kaip sūnų, o Benas mokys jį gestų kalbos. Kas galėtų pagalvoti, kad šimpanzei pavyks tapti ne tik pilnaverčiu šeimos nariu, bet ir tikru Beno broliu? Na, pusiau broliu.

Jaudinanti istorija apie žmonių ir šimpanzės draugystę patiks ir mylintiems gyvūnus, ir norintiems įtraukiančio bei širdį paliečiančio pasakojimo.

Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus

- Ugdoma meilė gyvūnams, atsakomybės jausmas už juos

- Knyga skatina mąstyti, analizuoti ir diskutuoti

- Skaitant knygas apie bendraamžius, suteikiama galimybė per kito paauglio patirtis daugiau suprasti apie gyvenimą, aplinkinius bei save patį, kartu išgyventi sudėtingas situacijas, pamatyti, kaip kiti žmonės sprendžia problemas, pasvarstyti, kaip būtų galima pačiam jų išvengti

- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo

- Skaitant įtraukiančias ir talentingai parašytas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Tryliktasis gimtadienis Benui buvo ne toks smagus, kokio tikėjosi. Deja, kaip tik tuo metu jie kartu su šeima persikraustė į kitą miestą. Benas jau atsisveikino su visais draugais ir bendraklasiais, o čia teks pažindintis su visais iš naujo ir pratintis prie naujos mokyklos. Tačiau tai dar ne viskas – Beno tėvai yra mokslininkai, ir nuo šiol jie kartu augins šimpanzę Zaną ir atliks eksperimentą – bandys išmokyti Zaną bendrauti gestų kalba. Šeimos laukia daug įdomių patirčių ir netikėtų nuotykių.

Kanadiečių autorius Kennethas Oppelis (g. 1967 m.) dar būdamas dvylikos nusprendė, kad taps rašytoju, nes labai mėgo kurti istorijas. Rašyti taip, kad sudomintų savo kūriniais ir skaitytojus, ir kritikus, jam tikrai sekasi – „Pusiau brolis“ Kanadoje susilaukė net septynių literatūrinių apdovanojimų, svarbiausi jų – Kanados bibliotekų asociacijos metų knygos vaikams bei Kanados bibliotekų asociacijos metų knygos paaugliams apdovanojimai.


Atsiliepimai

Skaičiau pati su vaikais, tai puiki istorija apie meilę gyvūnui, paaukojant daug ką.

Kristina P 2022-09-18

Mano 10mečiui paliko labai didelį įspūdį. Rekomenduoju :)

Vilija 2022-01-07

Pradžia nelabai o vėliau vis įdomėjo. tai man visai patiko<br />

KRISTINA 2021-12-13

Įdomi knyga. Labai patiko mano 10 ir 12 metų vaikams.

Ramunė 2020-11-18
Rodyti daugiau

Palikite atsiliepimą

    Niekorimto.lt pasiūlymas
    Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
    Užsisakius prekių už 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje užsakymai pristatomi nemokamai (išskyrus į Kuršių Neriją)

    Naujausios istorijos